Bugün mercek altına aldığımız altcoin’ler arasında Basic Attention Token (BAT), Ontology (ONT) ve Binance Coin (BNB) bulunuyor. Engineering Robo Sharks ekibinden CryptoRMT BAT/USDT, CryptoEdu1312 ONT/USDT ve Crypto Kazanan BNB/USDT analizlerini Twitter üzerinden paylaştı. Bu içeriğimizde token’lerin analizlerine yer veriyoruz.

BAT/USDT fiyat sıkışması

 

CryptoRMT, Bat tokeninin ana direnç çizgisiyle son zirve seviyelerinden oluşan destek trend çizgisi arasındaki alan giren fiyat hareketine dikkat çekiyor.

BAT/USDT günlük grafiğinde orta vadeli yükseliş trendinin devam ettiği görülürken mevcut alan yükselişin devamı konusunda son derece kritik bir bölge gibi duruyor. CryptoRMT, fiyatın iki yöne de gidebilme ihtimali olduğundan söz ederken yukarı yönlü eğilimde yaklaşık 0,3 dolara denk gelen direnç çizgisinin kırılması halinde bu seviyenin destek olarak çalışabileceğini ön görüyor.

Diğer yandan grafiği incelediğimizde robo bulutun yeşil ve son sinyalin (BUY2) alış yönlü olduğu görülüyor.

ONT/USDT yükselişini hızlandırır mı?

 

CryptoEdu1312, Twitter’den paylaştığı analizinde ONT’un USDT karşısında yüzde 40 kazanım ihtimali üzerinde duruyor.

ONT/USDT günlük grafiğine baktığımızda yukarı yönelmiş 20 günlük MA ve 50 günlük MA’nın ideal dizilimde olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu hareketli ortalamalar, ONT/USDT fiyatı için dinamik birer destek görevi görüyorlar.

Ayrıca robo bulutun günlük görünümde yeşil olması, diğer bir olumlu gösterge olarak yorumlanıyor. ONT fiyatının 0,6480 dolar direncinde önemli bir dirençle karşılaştığını görüyoruz. Bu direncin üzerinde günlük açılış-kapanışı mumu sonrası robodan yeni bir buy sinyali alabiliriz.

Bu durumda CryptoEdu1312’nin işaret ettiği yüzde 40’lık kazanca doğru bir ralli görme olasılığı doğabilir.

Hatırlatma:

Mayıs ayında  EngineeringRobo destekli analizimizde ONT için 3 hedef belirlemiştik. Son durumda 2. Hedefe (yüzde 30) ulaşıldığını görüyoruz. CryptoEdu1312, bir önceki ONT değerlendirmemizin üzerine çıtayı biraz daha yükselterek 0,897 dolar ile 4. hedefi koymuş durumda. Ayrıca bu analizimizde değindiğimiz altcoinler, LINK ve BAT tokenin son durumuna da bakmanızı öneririz.

BNB/USDT için bu seviyelere dikkat

 

Crypto Kazanan, Twitter paylaşımında TradingView üzerinden analiz ettiği BNB/USDT grafiğini detaylı şekilde paylaşıyor. Trader’ın BNB değerlendirmesi ise elinde BNB bulunduran yatırımcılara bir uyarı niteliğinde.

Crypto Kazanan, şu an 15,70-80 dolar fiyatında bir destek çizgisinde tutunmaya çalışan BNB/USDT paritesi için önümüzdeki birkaç günün önemli olduğunu söylüyor. Trader’ın yorumuna göre mevcut destek hattı kırılgan bir yapıya sahip ve buralardan alımın riskli olduğunu düşünüyor.

Riske girip alım yapanlar ve elinde BNB bulunduranlar için ise olası bir yükseliş ile 20,1 dolar seviyesine ulaşma ihtimali olan coin için bu dirençten satış yapılmasının rasyonel olacağı görüşüne sahip.

BNB/USDT günlük görünümünde robo sinyallerini incelersek, destek hattının kırılganlığını güncelliğini koruyan sell2 sinyaliyle görebiliriz. Her ne kadar robo cloud yeşil olsa da fiyatın kısa vadede düşüş trendi, 15,73 dola desteğinin kırılması durumunda kayıpların artabileceğine işaret ediyor.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Kripto para ve forex ticaretini aynı anda yapabileceğiniz ve 100X’e kadar kaldıraç kullanabileceğiniz bir platform PrimeXBT! Denediniz mi?