Bitcoin hakkında yapılan bu yorumlar neden önemli?

Kripto para ekosistemi içindeki ve dışındaki insanlar Bitcoin hakkında konuştuğunda, sektör üzerinde bir etki oluşur. Küçük ölçekte, Bitcoin (BTC) hakkında ‘kötü’ konuşan insanlar, kripto para biriminin gelecekte benimsenmesi üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Daha büyük ölçekte, daha üretken konuşmacılar, hükümetin kriptoya karşı ‘hissetmesini’ etkilemenin yanı sıra düzenleme, yasalar ve mevzuat üzerinde de etkisi olabilir. […] More

The post Bitcoin hakkında yapılan bu yorumlar neden önemli? appeared first on Kripto Para Haber.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.