Altcoinler 2020’de geri dönecek mi? Analistler ne düşünüyor?

Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 7000 dolar aralığında değişiyor. Dahası, son birkaç hafta altcoinler için oldukça olumsuz geçti. Ethereum [ETH], Litecoin [LTC], BCH ve diğerleri, geçtiğimiz yılın Kasım ayındaki geri dönüşün başladığı destek seviyelerine yaklaşıyor. XRP, şu anki fiyatıyla iki yılın en düşüğü olan 0,2 doların da altında işlem görüyor. Aralık 2017’deki tüm zamanların en […] More

The post Altcoinler 2020’de geri dönecek mi? Analistler ne düşünüyor? appeared first on Kripto Para Haber.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.