engineeringrobo
EngineeringRobo Bitcoin Nisan Performansı

EngineeringRobo, aktif yatırımcılar tarafından yapılan en yaygın hataları yorumluyor

EngineeringRobo, cryptonewmedia’ya özellikle ilk aşamada olan kripto para yatırımcıların sık yaptığı hatalar hakkında değerlendirmelerini aktardı.

Finansal piyasalarda ticaret yapan tüccarlar ile ilgili en büyük sorunlardan biri yeterli eğitim alınmadan ve deneyimsiz bir şekilde pazara girmeleri denilebilir ve bu halde tecrübeli tüccarlarla rekabet edebilmek de bir hayli güç olacaktır.

Gerekli eğitim alınmadan ve deneyim sahibi olmadan herhangi bir iş sektöründe başarının gelmesi nasıl zor bir ihtimalse bu finans piyasalarında ticaret yaparken de geçerlidir. Bunun yanında önceki kariyerinizin ne olduğu önemli değil. Piyasada, bir ticaret yaptığınızda bir roket bilimcisi ya da burger paketçisi olmanız da önemli değildir. Eğitim hayatınızdaki başarılar ve aldığınız yüksek dereceler ödüllendirilmez. Elbette, doğru eğitimi almanız için size biraz pahalıya mal olabilir, ancak uzun vadede hayatınızı idame ettirme ve ortalamanın üzerinde bir gelir elde etmenizde son derece faydalı olabilir.

Ticaretin ilk aşamalarında küçük miktarda pozisyonlarla başlamak daha iyidir. Ayrıca bu uzun soluklu periyodun başında para kazanma konusunda daha az endişe ederken oyun planınızı yürütme ve hata yapmama konusunda daha fazla endişe etmeniz gerekir. Bunu yaparsanız para kısmı kendi kendine gelişecektir. Kripto paraların nasıl davrandığını anlamak biraz zaman alır ve bu süre zarfında yapmak istediğiniz son şey hesabınızı havaya uçurmaktır. İşte bu aşamada eğitim almanın önemli bir kez daha ortaya çıkar.

Ticaret yapmaya karar veren herkes başarıya ulaşma konusunda eşittir. Eğitimli, disiplinli ve büyümeye devam edenler gelirlerini artırırken sadece başkalarının bilgisine güvenip ticaret yapmaya çalışanlar ise bu yolda büyük ihtimalle zarara uğrarlar.

Yatırımcıların yaptığı yaygın hatalardan bir diğeri, tüm yatırım portföyüyle işleme girmek ve hızlı şekilde yüksek kârlar elde etme istediğidir. Bu genellikle sonu hüsranla biten klasik bir hatadır ve birçok yeni yatırımcının neden erken dönemde büyük kayıplar yaşadığının cevabıdır.

EngineeringRobo: “Kripto para pazarında, başarılı olmanın şanslı olmakla hiçbir ilgisi yoktur”

Başarılı olabilmeniz için çalışmanız ve kendinizi hazırlamanız gerekir. ilk başta kolay değildir ama ilerleyen dönemlerde çok faydasını görürsünüz. Bunun yanında öğrenme yeteneğinize inanmanız da gerekir.

Yasal Uyarı:

Kripto paraya yatırımı ve ticareti yapmak yüksek risk taşır ve tüm yatırımcılar için uygun olmayabilir. Yüksek düzeyde kaldıraç ve piyasada düzenleme eksikliği aleyhinize olduğu gibi lehinize de olabilir.

Kripto para ticareti yapmaya karar vermeden önce yatırım hedeflerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice düşünmelisiniz. İlk yatırımınızı aşan bir zararı sürdürme olasılığı vardır. Kripto para ticareti ile ilgili tüm risklerin farkında olmalı ve herhangi bir şüpheniz varsa bağımsız bir finansal danışmandan tavsiye almalısınız.

İçerik, video ve/veya ilgili sosyal medya sitelerimizden herhangi birini inceleyerek aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz:

EngineeringRobo, herhangi bir kar elde edeceğinizi veya bilgilerinin doğru veya karlı olacağını garanti etmez. Tüm bilgiler yalnızca eğitim amaçlıdır ve hiçbir şekilde herhangi bir mali tavsiyeyi temsil etmez.

EngineeringRobo potansiyel kayıplarınızdan sorumlu değildir. Bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen hemen bu sayfadan ayrılın.

Şunu açıkça anlamalısınız: Burada ve hizmetlerimizden herhangi birinde yer alan bilgiler, belirli yatırımların alım satımı için bir davetiye değildir. Alım satım, gelecekteki kazancın peşinde koşarken portföyünüzü riske etmenizi gerektirir. Bu senin kararın.

Kaybetmeyi göze alamayacağınız hiçbir parayı riske atmayın. Kendi bireysel finansal ve kişisel koşullarınızı dikkate almayız.

Sadece eğitim amaçlıdır ve bireysel yatırım tavsiyesi olarak DEĞİLDİR. Özel ihtiyaçlarınız ve koşullarınız için neyin uygun olduğunu doğrulayacak yatırım uzmanınızdan tavsiye almadan bu konuda hareket etmeyin. Harekete geçmeden önce ayrıntılı profesyonel, kişiye özel tavsiye almamak sizi en iyi çıkarlarınıza aykırı hareket etmeye ve sermaye kaybına yol açabilir.

Twitter: https://twitter.com/EngineeringRobo

Facebook: https://www.facebook.com/EngineeringRobo

Tradingview:

https://www.tradingview.com/script/hmjdmezL-CryptoEngineering/

Instagram: https://www.instagram.com/engineeringrobo

Telegram Chat: https://t.me/EngineeringRobo

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCq9_OYWSufkrfBW0jbjI3BQ/

Medium: https://medium.com/@engineeringrobo

Website: https://www.engineeringrobo.com


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.