engineeringrobo
EngineeringRobo Bitcoin Nisan Performansı

Kripto para ticaretini bir de EngineeringRobo desteğiyle deneyin

Piyasayı kontrol edemezsiniz, ancak nasıl işlem yaptığınızı kontrol edebilirsiniz. EngineeringRobo, stratejiniz için en iyi ticaret fırsatlarını bulmanıza yardımcı olabilir. EngineeringRobo, günlük alım satım için ihtiyacınız olan tüm araçları ve bilgileri sağlarken, aynı zamanda oldukça başarılı alım satım sinyalleri üretir!

Artık herhangi bir finans piyasasında kaybetmek için mazeretiniz olmayacak!

EngineeringRobo nedir?

EngineeringRobo, 3. taraf grafik web sitesi tradingview aracılığıyla kullanıcılara başarılı giriş ve çıkış fikirleri oluşturmak için tanımlanmış bir dizi talimatı izleyen bir hesaplama programı kullanan Robo Danışmanıdır.

Piyasada görülen ani çöküşler, kaçırılan bir trendin yükselişini izlemek bir yatırımcının psikolojisini olumsuz etkileyen durumlardır. Bildiğiniz gibi piyasalar adil değil,  bu da size avantaj sağlayan bir araca ihtiyacınız olduğu anlamına geliyor.

12

Robo, finansal varlık ticaretinin geleceği

Yeni bir pazar araştırması raporuna göre “Ticaret Türüne Göre Algoritmik Ticaret Piyasası (FOREX, Borsalar, ETF, Tahvil, Kripto Para Birimleri)” küresel Algoritmik Ticaret Piyasası büyüklüğünün 2019 yılında 11,1 milyar USD’den 2024’e kadar 18,8 milyar USD’ye çıkması bekleniyor. Tahmin dönemi boyunca % 11,1 Bileşik Yıllık büyüme oranı (CAGR) tahmin ediliyor.

  • Piyasaya karşı savaşmaktan bıkmadınız mı?
  • İşlemleriniz sizi gece uyutmuyor mu?
  • Mükemmel strateji için araştırma yapmaktan bıktınız mı?
  • Tüm gün grafiklere bakmaktan yoruldunuz mu?
  • Pozisyona girerken duygusal davranmaktan kurtulamıyor musunuz?

O halde, EngineeringRobo’yu denemenin zamanı geldi.

EngineeringRobo ile en iyi portföyü oluşturun

EngineeringRoboRobo’nun işlem yapmak için düşünmesi veya iyi hissetmesi gerekmez. Koşullar yerine getirilirse sinyali oluşturur. Ticaret yanlış yola girdiğinde veya kâr hedefine ulaştığında çıkış uyarısını verir. Piyasaya küsmez veya birkaç iyi işlem yaptıktan sonra kendini yenilmez hissetmez. Bu yüzden piyasanın çoğunluğunun aksine kârlı işlemlere imza atar.

EngineeringRobo’nun oluşturduğu sistem basittir ve yatırımcıların ticareti daha kolay hale getiren araçları kullanmasına izin verir.

EngineeringRobo’nun en büyük avantajı ise her zaman piyasa fiyatlarını (7/24) takip etmesidir, böylece sürekli bir işlem platformuna bağlı kalmanız gerekmez.

Kârınızı en üst düzeye çıkarmak için en iyi fırsatları keşfedin

trading-robotEngineeringRobo’nun en büyük avantajlarından biri, insan duygularını finansal piyasalardan arındırmaktır. İnsanlar, ticareti mantıksız hale getiren duygulara açıktır. Algo ticaretinin karşı karşıya kalmadığı ve kötü kararlara yol açan iki duygu, korku ve açgözlülüktür.

Robo, herhangi bir finansal piyasada ciddi ve önemli bir müttefiktir

EngineeringRoboEngineeringRobo, araştırma yapan ve deneyerek öğrenen yatırımcılar için üretilmiştir. Beceri seviyeniz ne olursa olsun, piyasaya girdikten sonra piyasanın artılarını ve eksilerini öğrenmelisiniz. Yatırım konusunda ister yeni isterseniz de deneyimli bir profesyonel olun, EngineeringRobo ile ortak hareket ederek işlem sürenizi son derece verimli olarak kullanabilirsiniz. Fiyat hareketlerinden kâr elde etmek için en iyi fırsatı yakaladığında algoritma otomatik olarak “Giriş ve Çıkış” fikirleri verecektir.

EngineeringRobo hakkında daha detaylı bilgi almak veya aklınıza takılan soruları sormak için bize e-posta yoluyla ulaşabilir, Twitter hesabımızdan dm gönderebilirsiniz.

___________________________

Kripto Para Analiz, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Analiz, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

___________________________


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.