engineeringrobo BTC ocak
engineeringrobo BTC ocak ayı performansı

EngineeringRobo Bitcoin Ocak performansıyla yine göz doldurdu

7 farklı işlem stratejisine sahip ve 7/24 sinyal üreten bir algoritmaya sahip EngineeringRobo Bitcoin Ocak performansıyla yine göz doldurdu. Kripto paralar haricinde emtia, forex ve borsalarda (S&P 500, Nasdaq, TSX, BIST) karlı pozisyonlara imza atan EngineeringRobo, yatırım kararlarınızda en iyi yardımcınız olmaya devam ediyor.

EngineeringRobo Bitcoin Ocak performansını aşağıdaki grafikten inceleyebilirsiniz:

engineeringrobo BTC ocak ayı performansı

Grafiğini incelediğinizde bir aylık periyotta sadece alım yönlü işlemlerle yüzde 50’nin üzerinde bir getirinin olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bu sinyalleri Tradingview üzerinden canlı olarak da görebilirsiniz.

Robo’nun diğer bir özelliği ise işlem stratejilerinin 1 aylıktan 3 saatlik zaman grafiklerine kadar başarılı sinyaller üretmesi. Böylece hem günlük traderlar hem de uzun vadeli yatırımcılar için oldukça faydalı bir danışman her zaman yanınızda oluyor. Hangi stratejilerin hangi zaman grafiklerinde daha başarılı olduğunu ise buradan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca EngineeringRobo’yu kendi stratejinizle 1 hafta boyunca ücretsiz test edebilirsiniz. Hemen denemek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.