Chainlink Fiyat Analizi

Chainlink (LINK) Artık LocalBitcoins’de Ödeme Yöntemi Olarak Destekleniyor

  • LocalBitcoins, ödeme yöntemi olarak Chainlink’i ekledi
  • Tether, Polkadot, Cardano, BCH, USDC, Dogecoin ile birlikte Chainlink eklendi
  • LocalBitcoin ayrıca Uphold, PaySera, Airtel Money ve Daha Fazlası gibi çeşitli geleneksel ödeme yöntemleri için destek ekledi.
  • Chainlink şu anda 30 – 32 $ fiyat alanında 100 günlük hareketli ortalamayı geçmekte zorlanıyor.

Chainlink (LINK) LocalBitcoins’e ödeme yöntemi olarak eklendi.

LocalBitcoins’deki ekip, duyuruyu Mayıs ayı sonlarında yaptı ve ayrıca aşağıdaki açıklamada listelendiği gibi ek popüler dijital varlıkların dahil edilmesine dikkat çekti.

Artık reklam oluşturmak ve Tether (USDT), Polkadot (DOT), Cardano (ADA), Bitcoin Cash (BCH), USD Coin (USDC), Chainlink (LINK) ve Dogecoin (DOGE) ödeme yöntemleri olarak kabul etmek mümkün.

LocalBitcoins, diğer geleneksel ödeme yöntemlerini ekliyor

LocalBitcoins tarafından yapılan duyuru, kullanıcılarının yetki alanına bağlı olarak aşağıdaki küresel ödeme yöntemlerinin eklenmesini de içeriyordu.

PAYSEND, AirTM, Uphold, PaySera, Remitly, EcoPayz, Vodafone Cash, Monese, Airtel Money, Orange Money, MTN Mobile Money, Eversend, Sendwave, OneMoney, Mukuru, Zipit, Bunq, N26, Bizum, MBWay, MercadoPago, PagoFacil, RapiPago, Boleto Bancário, PIX instant payment, PicPay, Mach, Baloto, Efecty, MOVII, Nequi, PSE, YAPE, Bhim, Freecharge, PhonePe, Easypaisa, JazzCash, GCash, MonCash, Chime, N26, ERIP, GEO Pay

Chainlink EMA 100’ü kırmak için savaşıyor

Fiyat hareketi ile ilgili olarak, Chainlink şu anda aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi çok önemli 200 günlük (yeşil) hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Bununla birlikte, dijital varlık, 100 günlük (sarı) hareketli ortalamaya da yaklaşan 30 ila 32 dolar fiyat aralığında sert dirençle karşılaştı.

Chainlink Günlük Grafik

Ayrıca grafikten, üç günlük göstergenin – MACD, RSI ve MFI – Mayıs ayı sonlarında yaşanan düşüş ortamından Chainlink için devam eden bir trend tersine dönüşüne işaret ettiği görülebilir. Bununla birlikte, günlük ticaret hacmi, Chainlink’in 37 $ fiyat alanında 50 günlük hareketli ortalamayı aşan seviyeleri tekrar test edeceğini kesin olarak belirtmek için gereken güveni henüz sağlamıyor.

LINK’in kripto piyasalarındaki değerinin, Ethereum ağındaki işlev çağrılarına bağlı olduğunu belirtmek gerekir. Sonuç olarak, LINK’in fiyatı, Bitcoin’in kripto pazarlarında piyasa yönü için genel pusula olmasına ek olarak Ethereum’daki artan DeFi etkinliğine bağlı.

Bu nedenle, Ethereum‘daki DeFi’nin bir kez daha gelişmesi gerekiyor ve Chainlink’in 30 doların üzerinde yükselmeye devam etmesi için Bitcoin’in istikrarlı olması gerekiyor.

en.ethereumworldnews.com


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.