IBM, IoT cihazlarının görev zamanlama sistemi için IOTA tokenlerini kullanacak

IBM, US20190373051A1 patent başvurusunda IOTA ile “Nesnelerin İnterneti (IoT) Aygıtları için Görev Zamanlama Sistemi” ile ilgili bir işbirliği yaptı. Uygulama nihai onay için zaten transfer edilmişti. Google Patentlerine göre, IBM ilk başvurusunu 2018’de yaptı. Yazarlara göre, IoT sistemleri kullanıcıları, bazı görevleri düzenlemek için cihazlarına token tahsis edebilecekler. Ayrıca, teknoloji bu kripto varlıkların alım satım fonksiyonlarının […] More

The post IBM, IoT cihazlarının görev zamanlama sistemi için IOTA tokenlerini kullanacak appeared first on Kripto Para Haber.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.