NFT Haberleri

haberleri

Güncel NFT Haberleri

 • Opensea Bu NFT Projesini Yasal Sebeplerle Delist Etti!

  Popüler NFT platformu OpenSea, bir NFT projesini hizmet şartlarını ihlal ettiği gerekçesiyle kaldırınca ekipten yanıt geldi. OpenSea, Fractional Uprising Studios’un OpenSeason adlı oyununun NFT’lerini menkul kıymet satışı yasağını ihlal ettiği… Opensea Bu NFT Projesini Yasal Sebeplerle Delist Etti! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Sabırlı Yatırımcı 3 Yıl Bekleyişinin Ardından 13 Milyon Dolar Kar Elde Etti!

  Erken dönem NFT yatırımcısı, üç yıllık bekleyişinin arından 13 milyon dolar kar elde etti. OldSchoolCollection adıyla bilinen NFT yatırımcısı, 3 yıl önce Autoglyphs koleksiyonundan 1,4 milyon dolar karşılığında satın aldığı… Sabırlı Yatırımcı 3 Yıl Bekleyişinin Ardından 13 Milyon Dolar Kar Elde Etti! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Altcoin Sahibi Yuga Labs Rakibini Satın Aldı: Fiyatta Yükseliş Var!

  Bored Ape Yatch Club’ın (BAYC) yaratıcısı Yuga Labs, en büyük rakiplerinden birini satın alarak NFT fiyatında hareketliliğe yol açtı. ApeCoin’in (APE) sahibi Yuga Labs, Moonbirds NFT koleksiyonunu ihraç eden şirket… Altcoin Sahibi Yuga Labs Rakibini Satın Aldı: Fiyatta Yükseliş Var! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Ethereum Ağındaki Bu Coinler Yılın Rekorunu Kırdı

  Ethereum blockchain’inde yapılan NFT işlemlerinin hacmi, geçen şubat ayından beri görülmemiş seviyelere çıktı. The Block verilerine göre geçen hafta Ethereum ağında yapılan NFT işlemlerinin toplam hacmi 147 milyon dolar düzeyindeydi.… Ethereum Ağındaki Bu Coinler Yılın Rekorunu Kırdı isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • NFT Balinası 275 Ethereum Karşılığında Nadir Bir Satış Yaptı!

  NFT balinası Franklin, en değerli Bored Ape Yatch Club (BAYC) NFT’sini yüz binlerce dolar karşılığında sattı. Bir zamanlar ilk 10 BAYC balinası arasında yer alan Franklin lakaplı NFT yatırımcısı, elindeki… NFT Balinası 275 Ethereum Karşılığında Nadir Bir Satış Yaptı! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • NFT Piyasası Ethereum’u 5’e Katlayarak Solladı!

  NFT piyasası ocak ayında Ethereum’un (ETH) kendisinden 8 kat daha iyi performans sergiledi. Kripto para piyasalarının geri dönüşüyle birlikte NFT piyasası da tekrardan canlandı. En değerli 500 NFT’nin verilerini sunan… NFT Piyasası Ethereum’u 5’e Katlayarak Solladı! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • 35 Milyar Dolarlık Şirket, NFT Platformunu Kapatma Kararı Aldı

  Güney Koreli telekomünikasyon devi KT Corporation, Nitelikli Fikri Tapular (NFT) için kurduğu platformu 4 Mart’ta kapatacak. Toplamda 35 milyar dolardan fazla değerde varlığı yöneten şirket, MINCL adlı NFT platformunu kapatma… 35 Milyar Dolarlık Şirket, NFT Platformunu Kapatma Kararı Aldı isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Arbitrum Üzerinde Ağ Başlatan NFT Odaklı Altcoin’de Fiyat Yükseliyor!

  Rari Vakfı NFT telif haklarını gözetecek ve kullanım alanlarını artıracak bir proje kapsamında, Arbitrum ağı üzerinde Rari Chain ana ağını (mainnet) başlattı. NFT platformu Rarible’nin arkasındaki ekip olan Rari Vakfı,… Arbitrum Üzerinde Ağ Başlatan NFT Odaklı Altcoin’de Fiyat Yükseliyor! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Binance’den Yatırım Alan Altcoin Projesi Cosmos’da Blockchain Ağını Başlatacak!

  Binance Labs ve Animoca’dan yatırım alan BNB Chain tabanlı NFT marketi Tabi, kendi blokzincirini hayata geçireceğini duyurdu. Aldığı yatırımlarla ilk günden bu yana dikkatleri üzerine toplamayı başaran BNB Chain tabanlı… Binance’den Yatırım Alan Altcoin Projesi Cosmos’da Blockchain Ağını Başlatacak! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Donald Trump’ın NFT’leri İlk Kez Bitcoin’e Taşındı: Bu Kısıtlama ile Geliyor!

  ABD’nin eski başkanı Donald Trump’ın koleksiyonundan NFT alan kişiler, Bitcoin blockchain’inden de ordinal şeklinde eşsiz bir kart alabilecekler. Donald Trump için oluşturulan yeni koleksiyon X üzerinden, “Resmen Bitcoin Blockchain’inde oluşturulmuş… Donald Trump’ın NFT’leri İlk Kez Bitcoin’e Taşındı: Bu Kısıtlama ile Geliyor! isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Ethereum Ağındaki Sahte NFT İşlemleri 9 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi!

  Ethereum (ETH) NFT piyasasındaki Wash Trading hacmi tüm zamanların en düşük seviyesine yaklaştı. Ethereum tabanlı NFT piyasalarındaki Wash Trading hacmi 1 yıldan uzun süredir gördüğü en düşük seviyeye geriledi. On-chain… Ethereum Ağındaki Sahte NFT İşlemleri 9 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Popüler NFT Platformu, Kullanıcı Deneyimini İyileştirecek Güncellemeye Hazırlanıyor

  NFT pazar yeri OpenSea, platformu kullanıcılar adına daha kullanışlı hale getirmek için yeni özellikler üstünde çalışıyor. OpenSea CEO’su Devin Finzer’in açıklamalarına göre OpenSea 2.0 ile kullanıcılar, farklı kategorilerdeki Nitelikli Fikri… Popüler NFT Platformu, Kullanıcı Deneyimini İyileştirecek Güncellemeye Hazırlanıyor isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • NFT Piyasası da Toparlanıyor: Blur Öne Geçti

  Kripto para piyasalarında yaşanan yükseliş, altcoin fiyatlarında çarpıcı bir yükseliş getirmese de tüm sektörün canlandığı görülüyor. NFT piyasasının yaşadığı derin düşüş sonrası, yıl içi yüksek seviyelere yeniden ulaşıldı. Ethereum ağındaki işlem hacmi ise yaklaşık 35 milyon dolar seviyesine çıktı. NFT piyasası, kripto para piyasalarındaki ayı sezonundan en çok etkilenen sektör olmuştu. Büyük fiyat ve hacim … Continued NFT Piyasası da Toparlanıyor: Blur Öne Geçti maddesi ilk BeInCrypto web sitesinde görüldü.

 • Google Play’den Dijital Varlık ve NFT Hamlesi

  Geleneksel piyasadaki teknoloji devleri, son zamanlarda kripto para sektöründeki adaptasyonunu artırmaya başladı. Google Play de bugün yaptığı duyuruda, NFT gibi dijital varlıkların entegre olduğu uygulama ve oyunlara izin vereceğini açıkladı. Android işletim sistemi bulunan akıllı telefon sahibi kullanıcıların adresi olan Google Play, NFT entegrasyonuna izin vermesiyle birçok GameFi, Play to Earn ve NFT uygulaması / … Continued Google Play’den Dijital Varlık ve NFT Hamlesi maddesi ilk BeInCrypto web sitesinde görüldü.

 • NFT Ekosistemi Ağır Yara Aldı: Başta Azuki Olmak Üzere Büyük Düşüşler Var

  Kripto para piyasasında yaşanan büyük düşüşlerden etkilenen NFT ekosistemi, bir türlü toparlanamıyor. Son günlerde Azuki koleksiyonu başta olmak üzere taban fiyatların geri çekilmesi, yatırımcıların da tepkisini topladı. En büyük 100 koleksiyon arasında yüzde 26’dan yüzde 7’ye kadar uzanan düşüşler gözlemleniyor. NFT ekosisteminin en büyük koleksiyonlarından Azuki’de yaşanan son olaylar sonrası, diğer koleksiyonlarda da sert düşüşler … Continued NFT Ekosistemi Ağır Yara Aldı: Başta Azuki Olmak Üzere Büyük Düşüşler Var maddesi ilk BeInCrypto web sitesinde görüldü.