NFT Haberleri

haberleri

Güncel NFT Haberleri

 • Güney Kore’nin SPK’sı Bir Kripto Para Belirsizliğini Daha Çözdü

  Güney Kore’nin finans piyasalarını düzenleyen FSC, kripto para alanındaki bir belirsizliği daha giderdi. Güney Kore Finansal Hizmetler Komisyonu (FSC), Nitelikli Fikri Tapular (NFT) ile ilgili bir kılavuz yayımladı. Kripto olarak… Güney Kore’nin SPK’sı Bir Kripto Para Belirsizliğini Daha Çözdü isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Bitcoin Boğasında Çin’de Yıldızlaşan 20 Milyon Dolarlık Proje Kapanıyor!

  Çin’in son Bitcoin ve kripto para boğasındaki en popüler NFT projelerinden biri, şirketin iflas ettiğini ve 80 bin dolar borcu olduğunu açıkladı. Çin merkezli en popüler NFT projelerinden Rivermen 5… Bitcoin Boğasında Çin’de Yıldızlaşan 20 Milyon Dolarlık Proje Kapanıyor! isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • NFT Üreticisi, ABD’deki Davadan Kurtuldu

  En meşhur NFT geliştiricilerinden Dapper Labs, ABD’deki davadan kurtuldu. NBA Top Shot Moments NFT koleksiyonunun ihraççısı Dapper Labs, şirketin menkul kıymet yasalarını ihlal ettiği sebebiyle açılan davada uzlaşma sağladı. Bunun… NFT Üreticisi, ABD’deki Davadan Kurtuldu isimli makale Selim Kuşçu tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Cristiano Ronaldo, Binance ile 4'üncü NFT koleksiyonunu tanıttı

  NFT koleksiyonu, 29 Mayıs'ta çoğu üründe sabit fiyatla satışa çıkacak.

 • Altcoin’in Airdrop Detayları ve Başlangıç Arzı Belli Oldu!

  NFT lending protokolü NFTfi, kısa süre sonra başlayacak airdrop hakkında açıklamada bulundu.  Merakla beklenen NFTfi airdrop’u hakkında detaylar açıklandı. Ekip tarafından 26 Nisan günü yapılan paylaşımda, airdrop talep sayfasının 30… Altcoin’in Airdrop Detayları ve Başlangıç Arzı Belli Oldu! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Popüler NFT Koleksiyonu En Pahalı Satışlarından Birine Şahit Oldu!

  Popüler NFT koleksiyonu CryptoPunk, tarihindeki en pahalı satışlardan birine ev sahipliği yaptı. On milyonlarca dolara varan satışlarla dikkat çeken ve dünyanın en popüler NFT koleksiyonlarından biri olan CryptoPunk, 6. en… Popüler NFT Koleksiyonu En Pahalı Satışlarından Birine Şahit Oldu! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Bitcoin halving arefesinde transfer ücretleri ETH ile yarışıyor

  Bir bloğun madenciliği için verilen sübvansiyon 6.25 BTC'den 3.125 BTC'ye düşeceğinden, işlem ücretleri halving sonrası Bitcoin madencilerini ayakta tutmada önemli bir rol oynayacak.

 • NFT Piyasası Ayıdan Çıkamadı: Popüler Koleksiyonun Fiyatları Kan Ağlıyor!

  Bir zamanların en popüler NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape Yatch Club (BAYC) adeta sıfıra doğru koşuyor. Geçtiğimiz boğa piyasasında bir yıldız gibi parlayan ve 150-200 Ethereum taban fiyata ulaşan… NFT Piyasası Ayıdan Çıkamadı: Popüler Koleksiyonun Fiyatları Kan Ağlıyor! isimli makale Tugay Erdem tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • NFT satın almak telif hakkı sahibi olmakla eşdeğer mi? (II)

  Geçtiğimiz haftalarda NFT’leri ayrıntılı olarak ele aldık. Bu hafta ise NFT pazaryerlerini ve örnek davaları inceleyeceğiz.

 • Binance, Bitcoin Ordinals desteğini kesiyor

  Binance NFT piyasası 18 Nisan'da Bitcoin Ordinals alım satımlarını ve para yatırma işlemlerini desteklemeye son verecek.

 • Dogecoin Runestons airdropu tamamlandı

  Doginal tabanlı Runestones, tıpkı Bitcoin Ordinals orijinali gibi ücretsiz olarak verildi.

 • Saklama ve saklama dışı NFT'ler: Temel farklılıklar

  Bu makalede, tam kontrol veya üçüncü bir tarafa teslim etme isteğine bağlı olarak, saklama ve saklama dışı NFT'lerin depolanması arasındaki temel farklar açıklanmaktadır.

 • Popüler NFT Projesinin Airdrop Olarak Verdiği Altcoin Yüzde 85 Düştü!

  Doodles NFT projesinin kurucu ortağı Jordan Castro’nun NFT sahiplerine airdrop olarak verdiği altcoin sert düşüyor.  Jordan Castro olarak da bilinen Doodles’ın kurucu ortağı Poopie, Poopcoin adında bir memecoin piyasaya sürdü.… Popüler NFT Projesinin Airdrop Olarak Verdiği Altcoin Yüzde 85 Düştü! isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

 • Ethereum neden NFT'ler için kullanılıyor?

  Ethereum ve NFT'ler arasındaki ilişkiyi anlamak ve Ethereum'un NFT'ler için neden kullanıldığını keşfetmek için bu kılavuzu okuyun.

 • NFT dolandırıcılığı: Mağdur olmaktan nasıl kaçınılır?

  En yaygın NFT dolandırıcılıkları nelerdir ve bunlardan nasıl kaçınabilirsiniz? Değiştirilemeyen tokenlar hala denemeye değer mi?