Avalanche (AVAX) fiyat analizi: 27 Kasım 2021
Avalanche (AVAX) fiyat analizi: 27 Kasım 2021

Avalanche (AVAX) fiyat analizi: 27 Kasım 2021

Avalanche AVAX/USD, 21 Kasım’da kaydedilen 146$’ın üzerindeki rekor seviyelerinden 101.3$’a düşerken, mevcut fiyat 109$ seviyesinde. Teknik olarak bakıldığında, AVAX düşüş trendine girdi ve düşüş riski devam ediyor.

Merkezi olmayan uygulamalar için en mantıklı platform

Avalanche, blok zinciri endüstrisindeki merkezi olmayan uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyan en hızlı akıllı sözleşme platformlarından biridir.

Avalanche, saniyede 4.000’den fazla işlem gerçekleştirebilir ve resmi web sitesine göre, herhangi bir proof-of-stake protokolünün etkinliğini güvence altına alan en fazla doğrulayıcıya sahiptir.

Avalanche, Ethereum varlıkları, uygulamaları ve araçlarıyla tamamen uyumludur. Avalanche’da bir akıllı sözleşme uygulamaya karar verirseniz, bu size Ethereum maliyetinin yalnızca onda birine mal olacak.

Bu platform ayrıca geliştiricilerin kendi sanal makinelerini oluşturmalarına ve blok zincirinin nasıl çalışması gerektiğini tam olarak dikte etmelerine olanak tanır.

Yavaş akıllı sözleşme blok zincirlerinin yüksek gaz ücretleri ve diğer olumsuz etkileri artık geçmişte kaldı ve Avalanche’ın esnekliği onu DeFi pazar payı için rekabet edecek şekilde konumlandırıyor.

Birçok proje Avalanche ile işbirliği yapıyor ve en popülerleri arasında Aave, Ankr, Binance, Bitfinex, Celer, Huobi ve Nexo bulunuyor.

AVAX, Avalanche platformunun kripto para birimidir ve bu kriptonun fiyatı 21 Kasım’da 146 doların üzerinde rekor bir fiyat seviyesine ulaştı.

O zamandan beri fiyat zayıfladı ve önümüzdeki günlerde bu kripto para birimini alıp satmaya karar verirseniz, AVAX’ın daha da zayıflayabileceğini aklınızda bulundurmalısınız.

Kripto para piyasası, dünya çapında yeni karantinalar başlatabilecek yeni bir COVID varyantı haberinin ardından baskılanmaya devam ediyor. Saxo Bank’ın hisse senedi stratejisi başkanı Peter Garnry şunları ekledi:

Piyasalar olumsuz tepki veriyor çünkü bu noktada aşıların yeni türe karşı ne derece etkili olacağı bilinmiyor ve bu nedenle yeni karantina riskini artırıyor bu da ekonomik bir darbeye yol açıyor.

100 dolar güçlü destek seviyesi

Avalanche (AVAX), Kasım ayının üçüncü haftasında kripto para piyasasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu ve bu kripto para biriminin fiyatı 146 doların üzerinde rekor seviyelere ulaştı.

Kaynak: TradingView

Teknik olarak bakıldığında, AVAX düşüş trendine girdi ve fiyat 100$ desteğinin altına düşerse, bu güçlü bir “sat” sinyali olacaktır.

Bir sonraki fiyat hedefi yaklaşık 90$; Yine de fiyat 130$ direncinin üzerine çıkarsa, AVAX’ı tekrar 140$’ın üzerinde görebiliriz.

Avalanche (AVAX) şu an ne kadar?

AVAX
Previous 25
Next 25
#CoinPriceMarketcapVolume (24h)

invezz


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.