Kripto para piyasaları, dünkü düşüşten sonra bugün toparlanma eğilimindeler. Bitcoin ve altcoin genel fiyat grafiğine baktığımızda kısa vadede bir ayı kapanı görünümü görüyoruz. Dünkü seviyelerine geri dönme eğiliminde olan kripto paralar, haftaya olumlu fiyat hareketiyle başlayabilir. Bu bağlamda Twitter üzerinden Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK)’in dolar karşısındaki kısa vadeli görünümü değerlendirdik.

Bitcoin 9.000 doların altında sağlam alıcı buluyor

 

Bitcoin, 9.500 dolar desteğini kırdıktan sonra 9.000 doların altına kadar sarktı. Ancak hafta kapanışına doğru önemli bir toparlanma görüldü ve BTC/USDT fiyatı, yeniden 9.000 dolar bandına girdi. 9.125 dolar (McGinley) kısa vadede önemli bir destek olurken bu hafta 9.300 doların üzerinde gün kapanışları yükseliş trendi için önemli olacak gibi duruyor.

Cardano (ADA) yeni bir yükseliş trendine mi hazırlanıyor?

 

Cardano (ADA), 0,076 dolar desteğine tutunduktan sonra yükselişe geçti, buy2 ve buy1 ile desteklenen hareket, yeni bir yükseliş trendi başlangıcı olabilir. 0,079 destek (mcginley) iken $ADA ‘da 0,09 $’a kadar bir yükseliş görebiliriz.

Chainlink (LINK) kritik dirençte

Chainlink (LINK), dünkü kayıplarını geri aldı. 3 saatlik LINK/USDT grafiğinde  engineeringrobo bulutunun yeşil ve LINK fiyatının McGinley Dynamics ortalamasının üzerine çıktığını görüyoruz. 4,62 üzeri 3 sa. mum kapanışı (buy2, buy1) 4,87’e doğru hareketi tetikleyebilir. Şu an 4,54 dolarda fiyatlanan McGinley ise dinamik bir destek olarak kullanılabilir.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Kripto para ve forex ticaretini aynı anda yapabileceğiniz ve 100X’e kadar kaldıraç kullanabileceğiniz bir platform PrimeXBT! Denediniz mi?