Bitcoin fiyatı 7.400 dolar direncini hedefliyor… Aylık kapanışta sürpriz olur mu?

Yılın bitmesine birkaç gün kaldı. Bitcoin (BTC) 2019’u 10.000 doların altında kapatacak gibi görünüyor. Dijital varlığın 26 Haziran’dan bu yana süregelen düşüş eğilimini değiştirememesine rağmen, en son fiyat hareketi, nispeten kısa vadeli ticaret yapan traderlar için olumlu oldu. Aylık kapanıştan önce volatilite artar mı? Günlük grafik Bitcoin fiyatının sıkışan bir aralıkta işlem görmeye devam ettiğini […] More

The post Bitcoin fiyatı 7.400 dolar direncini hedefliyor… Aylık kapanışta sürpriz olur mu? appeared first on Kripto Para Haber.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.