Uzman analistten çılgın 2020 Bitcoin tahminleri: Halving öncesi, yıl sonu…

Yeni yıla girmeye sayılı günler kala pek çok uzmandan 2020 Bitcoin tahminleri gelmeye devam ediyor. Son olarak meşhur bir analist, Bitcoin’in 2020’de tüm zamanlar rekorunu kıracağını iddia etti. Piyasa hacmine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, 3.500 ABD dolarından başlayan ve mevcut seviyelere çekilmeden önce 14.000 doları gördüğü bir yıl geçirdi. Altana Dijital […] More

The post Uzman analistten çılgın 2020 Bitcoin tahminleri: Halving öncesi, yıl sonu… appeared first on Kripto Para Haber.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.