Binance Coin analizi

BNB Piyasa Değeri 100 Milyar Dolar’ı Aşarken Binance Coin Yeni ATH’ye Yükseldi

BNB, 2021’de oldukça düzenli bir şekilde keşfedilmemiş bölgelere girmeye başladı. Birkaç saat önce 650 $ ‘ın üzerine çıkan en son rekorla, varlığın toplam piyasa değeri dokuz haneli bir bölgeye girdi.

  • Geçen yıl Ekim ayında devam eden kripto para piyasasının başlamasından sonra, Binance Coin biraz geride kalmış gibi görünüyordu. Bitcoin ve diğer dijital varlıklar, aylık olarak çift haneli artışlarla yükselirken ve 2020’nin sonunda yeni rekorlara ulaşırken, Binance Coin geride kaldı.
  • Binance’in yerel kripto parası yeni yıla 40 dolardan girdi ve hatta bir noktada piyasa değeri açısından ilk on kripto paranın arasında kaldı.
  • Bununla birlikte, sonraki haftalarda ve aylarda gelgitler oldukça güçlü bir şekilde değişti ve BNB bir dönüş yaptı.
  • 2021’in başlamasından iki aydan kısa bir süre sonra Binance Coin’in değeri sekiz kat artarak 320 doların üzerine çıktı.
  • Kripto para birimi Mart ayında geri çekilip durmasına rağmen, Nisan ayı başlarında etkileyici performansa devam etti ve bir kez daha keşfedilmemiş bölgeye girdi.
  • BNB önümüzdeki birkaç hafta içinde 600 doların üzerine çıktı, ancak Mayıs daha da iyi başladı. Varlığın önceki rekorunu kırması üç tam günden az sürdü ve en sonuncusu birkaç saat önce 655 dolardan (Binance’de) geldi.
BNB/USD. Kaynak: TradingView
  • Ek olarak, BNB’nin piyasa değeri de ilk kez 100 milyar doları aşarak önemli bir kilometre taşına ulaştı. Böylelikle Binance Coin, dokuz (veya BTC durumunda on) haneden oluşan bir piyasa değeri olan üçüncü kripto para birimi oldu.
  • Bu nedenle, BNB’nin piyasa değeri, Micron Technology, Fidelity National ve Volkswagen AG dahil olmak üzere kripto endüstrisi dışındaki bazı önemli isimleri geride bıraktı.

cryptopotato.com


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.