Ripple (XRP) bu hafta sonu ayı ruh haline devam edecek mi?
Ripple (XRP) bu hafta sonu ayı ruh haline devam edecek mi?

Ripple (XRP) bu hafta sonu ayı ruh haline devam edecek mi?

Ripple (XRP), son birkaç seansta çoğunlukla aralıklı işlemlerden sonra 0,80 $ seviyesinin altına düşerek hafta sonu ticaretinde zayıflık belirtileri göstermeye devam ediyor. Yazım anında, XRP/USD 0,79 dolar civarında işlem görüyor.

Ripple (XRP) son 24 saat içinde değerinin %5’inden fazlasını kaybetti ve daha geniş kripto pazarındaki satış, bu dijital varlıktaki düşüş havasına da katkıda bulunuyor. Piyasa lideri Bitcoin de büyük kayıplar yaşadı ve şu anda 35.000$ civarında işlem görüyor ve bu da genel piyasadaki karamsar havayı tetikliyor.

XRP balinalar arasında belirgin bir satış havası nedeniyle aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya kalabilir. Whale Alert’ten gelen son veriler, bilinmeyen bir balinanın bir cüzdandan bir kripto borsasına 39 milyon doların üzerinde değere sahip 50 milyon XRP tokenini taşıdığını ortaya koyuyor ve bu da satış baskısını artırabilecek olası bir satışa işaret ediyor.

Bu arada, birkaç hukuk uzmanının şirkete karşı SEC davasının zayıfladığını düşünen Ripple için bir miktar rahatlama olabilir. Çağrı yapmak için hala çok erken olsa da, destekçiler son gelişmelerin davanın Ripple lehine olduğuna işaret ettiğini ve SEC’in XRP’nin bir menkul kıymet olduğu iddiasının daha az destek aldığını gösteriyor.

İzlenecek temel seviyeler

Hareketli ortalamalar ve MACD göstergesi, momentumda XRP/USD 4 saatlik fiyat grafiğinde düşüş eğilimi gösteriyor. Bununla birlikte, momentum göstergesinin yanıp sönen satın almasıyla birlikte bir umut ışığı var gibi görünüyor.

Fiyat, pivot noktasının altında olmasına rağmen, 0,78 dolarlık acil desteğin üzerinde kalmayı başarıyor. Bu seviyenin altında bir kırılma, daha fazla zayıflığa yol açabilir, muhtemelen bir sonraki destek seviyesi 0,68 dolar civarındayken 0,70 dolar seviyesinin altına kadar inebilir.

XRP şu an ne kadar?

XRP
Previous 25
Next 25
#CoinPriceMarketcapChange (24H)

fxleaders


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.