XLM CEO'su altyapı anlaşmasını desteklerken XLM fiyatı %12 düşebilir

XLM Fiyat Analizi: 1 Temmuz 2021

  • XLM fiyatı, 0.196 $ ile düşük aralığın yakınında işlem görüyor ve şu an için herhangi bir canlanma belirtisi göstermiyor.
  • Destek seviyesinin 0,272 dolardan kırılması, 0,228’e doğru %15’lik bir satışı tetikleyebilir.
  • Stellar, 0,303 dolardan yüksek aralığı kırarsa, düşüş tezini geçersiz kılacaktır.

XLM fiyatı, Mayıs ortasından bu yana büyük bir düşüş trendinde ve alıcıların hiçbir yerde bulunmadığını gösteriyor. Sonuç olarak, Stellar alt aralığın yakınında işlem görüyor ve ortalamaya dönme girişimleri başarısız oluyor.

XLM fiyatı bir satış yaşayabilir

XLM fiyatı, 21 Haziran’da 0.272 $’dan 0.198 $’da bir dip oluşturmak için 23 Mayıs’ın en düşük seviyesinin altına düştü. Satın alma baskısının olmaması, tokenin yavaş iyileşmesine neden oldu. Stellar kritik bariyeri 0,272 dolardan aşmış olsa da, şu anda fiyat seviyesini yeniden test ediyor.

Kripto piyasasının kırılgan doğası, tokenin daha da yükselmesini zorlaştırıyor. Herhangi bir potansiyel kısa vadeli satış baskısı, XLM fiyatını söz konusu desteği kırmaya zorlamak için yeterli olacaktır.

Böyle bir durumda, düşüş Stellar’ı 0,250 dolardan %50 Fibonacci düzeltme seviyesine sürükleyebilir. Söz konusu destek tabanı kırılımının ardından, Stellar fiyatı 0,239 ABD Doları veya 0,228 ABD Dolarına kadar düşebilir.

Boğalar burada Stellar’ı kurtarırsa, bu düşüş senaryosunu tersine çevirme şansları var. Bununla birlikte, 0.198 $ ‘lık düşük aralık veya 0.196 $’ dan 19 Mayıs’taki düşüş test edilebilir.

XLM/USDT 4-hour chart
Kaynak: TradingView

0,272 dolardan bir sıçrama, yatırımcı ilgisinin sinyalini verecektir. Buradaki satın alma baskısındaki olası bir artış, Stellar fiyatını 0,303 dolardan yüksek bir aralığa itebilir.

Boğalar bu bariyeri aşarsa, düşüş tezi geçersiz olacaktır. Böyle bir durumda, Stellar muhtemelen 0.274 $ ‘dan mevcut pozisyondan %25’lik bir ralli yapacak ve 0.343 $’ a yönelecek.

Stellar (XLM) şu an ne kadar?

Stellar (XLM)
Previous 25
Next 25
#CoinPriceChange (24H)Marketcap

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.