Basic Attention Token (BAT)
Basic Attention Token (BAT)

Basic Attention Token (BAT) yükselen fiyatıyla dikkat çekiyor

Basic Attention Token (BAT) fiyatı kripto pazarında %67’nin üzerine çıktı. Mevcut BAT artış ivmesi, fiyat hareketine ve çığır açan performansına dayanmaktadır.

Kripto piyasası bugün çok sayıda düşüş gören kripto paraya sahipken BAT, piyasadan pozitif ayrışan fiyat hareketleriyle dikkat çeken kripto paralar arasında bulunuyor. Bu, kriptonun şu anda düzenlediği olağanüstü bir performans ve boğa eylemidir.

Öte yandan, bu aynı zamanda, piyasada ne kadar büyük kripto para birimlerinin negatif görünümüne rağmen, BAT’ın tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmeye hazırlandığı görülüyor. Sadece bu değil, geçen hafta BAT’ın fiyatı dipten toparlandıktan sonra %150’den fazla yükseldi. Rekt Capital, BAT gönderisini Twitter’da paylaştı.

Gönderiye göre, Basic Attention Token hâlâ yeni bir makro yükseliş trendi başlatma ve fiyatını çok daha yükseltme potansiyeline sahip. Aynı zamanda, tüccarlar hafif bir satın alma yaparsa, BAT tokeni katlanarak el değiştirmek için daha proaktif görünüyor.

BAT, 2 milyar doların üzerinde bir pazar hacmiyle 1,68 dolarlık makul bir fiyatla işlem görüyor. Piyasa değeri de CoinMarketCap’te 2.508.913.872 $ eşiğinde.

Basic Attention Token (BAT), dijital reklam endüstrisi için yeni bir blok zincir tabanlı sistemdir. Medya tüketicilerinin web sitelerindeki zamanını ve dikkatini izleyen Ethereum ağı altında çalışan bir ERC-20 tokenidir.

coinquora


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.