Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: 1 Eylül 2021
Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: 1 Eylül 2021

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: 28 Haziran 2021

  • Ethereum fiyatı bir toparlanma dalgası oluşturuyor.
  • ETH dip seviyesinden sonra, konsolidasyona ve daha yüksek kırılmaya hazır görünüyor
  • Yoldaki tek pivot seviyesi ile, bir sonraki fiyat hedefi olarak 2.045$ civarındaki üçlü zirve belirlendi.

Ethereum fiyatının bir sonraki fiyat hedefi 2,045 dolar ile çok yüksek gözüküyor

Ethereum fiyatı yüksek seviyeleri hedefliyor

Dolar karşısında ETH fiyat hareketinin saatlik grafiğine bakıldığında, bu hafta en düşük seviyelerden çok güzel bir toparlanma ile fiyat çılgın bir 48 saat yaşadı. Ancak bu rallinin gidecek daha fazla yolu var.

ETH bu sabah bir konsolidasyon aşamasına giriyor. Birbirine yaklaşan iki trend çizgisine bakarsak, yükselen trend çizgisinin daha fazla teste tabi tutulduğunu ve alıcıların Ethereum fiyatını desteklemek için daha hızlı geldiğini görebiliriz.

Ayrıca şuan önemli bir bölgedeyiz. Gün içinde, dün ve bu sabah bir üçlü zirveye sahip olduğumuz 2.045 dolarlık fiyat hedefine doğru giden yolda yalnızca bir pivot seviyemiz var. Ama en azından bu seviye bir yeniden testi hak ediyor.

ETH/USD hourly chart
Kaynak: TradingView

ETH fiyatındaki konsolidasyon, bu üçlü zirveye doğru uzun bir süre için iyi bir giriş noktasıdır. Yükselen trend çizgisi aşağı doğru kırılırsa, bunun hafta başından itibaren düşük seviyelere doğru bir düşüş olabileceğini unutmayın.

Ethereum (ETH) şu an ne kadar?

Ethereum (ETH)
Previous 25
Next 25
#CoinPriceChange (24H)Marketcap

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.