MATIC Fiyat Analizi: 29 Temmuz 2021

MATIC Fiyat Analizi: 28 Haziran 2021

  • MATIC fiyat hareketi yeni zirveler yapmak için mücadele ediyor.
  • Çoğu kripto para birimi bir miktar satın alma momentumunu yaşasa da, Polygon bunların gerisinde kalıyor.
  • Polygon yükselen trend çizgisini kırarsa, bir sonraki hedef bu haftanın en düşük seviyesinin tekrar test edilmesidir.

MATIC fiyatı, kripto para birimlerinde yenilenen satın alma momentumundan yararlanamıyor ve büyük olasılıkla yönü aşağı doğru olacak gibi görünüyor.

MATIC fiyatı trend çizgisine yaklaşıyor

Bitcoin, Ethereum ve Tezos gibi çoğu kripto para birimi için güzel bir toparlanma hikayesi oldu. Ancak bu durum Polygon’a uymuyor.

Polygon fiyatı herhangi bir yeni zirve yapamaycak ve yatırımcıların kripto para birimini almak için isteği ve hacim aşağı yönlü görünüyor.

Saatlik grafikte, Polygon fiyatının 22 Haziran’dan beri yükselen trend çizgisini kırmaya hazır olduğunu görebiliriz. Bu, iyiye işaret değil. 1,15 dolar civarında daha düşük bir kırılma bekliyoruz.

Polygon düşerken bir an için 1,05 dolar civarında durabilir. Ancak bu bir kez ortadan kaldırıldığında, birçok alıcı bu psikolojik seviyenin hemen altında durmayı bırakacağından, yüksek ihtimalle 1 doların altında agresif bir hareket göreceğiz.

Durakların bu toplanma alanına ulaşıldığında, MATIC fiyatı hızla 0,93 dolara düşebilir.

MATIC/USD hourly chart
Kaynak: TradingView

Polygon, önümüzdeki saatler için parlak bir görüntü çizmiyor. Ancak bu, 0,93 dolardan alıcıların geri dönüp almaları için bir ihtimal oluşturabilir.

Polygon (MATIC) şu an ne kadar?

Polygon (MATIC)
Previous 25
Next 25
#CoinPriceChange (24H)Marketcap

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.