near analizi

Günün Altcoini: Near, düşüşün ortasında yeni zirve peşinde

Kripto Para Analiz – (11 Ocak 2022)  NEAR, mevcut ayı piyasasını son derece iyi bir şekilde değerlendirdi ve son iki günde %20’nin üzerinde değer kazandı. altcoin fiyatı için 13 dolar ana destek olarak görülürken 18 dolar ise bir direnç fiyatı olarak dikkat çekiyor.

NEAR, kripto piyasasında varlıkların çoğu düşüş eğilimindeyken 4 Ocak’ta neredeyse 18 dolara ulaşarak önemli kazançlar elde etmeyi başardı. O zamandan beri, fiyat 13 dolar destek seviyesini yeniden test etti ve altcoin, bugün 16 dolara ulaştıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini denemeye hazır görünüyor.

Şimdiye kadar, 18 dolardaki direnç, kripto paranın yeni bir rekor kırmasını engelledi, ancak bu kilit seviye, boğalar tarafından baskı altına alınıyor.

NEARUSDT_2022-01-11_13-11-31

Near için teknik göstergeler ne gösteriyor?

İşlem Hacmi: Son iki gündeki güçlü alım hacmi, altcoin fiyatını 16$’a yükseltti. Bu devam ederse, kritik direncin test edilmesi olası hale gelir.

RSI: Günlük RSI daha yüksek dipler yapıyor ve şu anda yükseliyor. Bu yükselişi kritik dirençten gelebilecek bir ret durdurabilir.

MACD: Günlük MACD geçen hafta düşüş eğilimini tamamladı ve bu NEAR’ın ana destekte sağlam kalmasını engellemedi. O zamandan beri, MACD hareketli ortalamaları ve histogramı yukarı doğru kıvrılıyor ve bu da yükseliş tarafına doğru bir geri dönüşün olabileceğini gösteriyor.

NEAR için genel durum yükseliş yönünde. Ocak ayında zorlu bir başlangıca rağmen, kripto para birimi iyi durumda kaldı ve bu bir güç işareti.

NEAR için kısa vadeli fiyat tahmini

Mevcut momentum göz önüne alındığında, NEAR boğaları, kritik direnci 18 dolardan kırmaya hevesli görünüyor. Başarılı olurlarsa, NEAR bir fiyat keşfi periyoduna girmiş olacak.

bu analiz ilk olarak cryptopotato.com’da yayınlandı


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.