Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 17 Ağustos 2021
Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 17 Ağustos 2021

XRP Fiyat Analizi: 25 Haziran 2021

  • XRP fiyatı, 0,65 dolarlık kritik bir direnç seviyesini bir destek seviyesine çevirdi ve yükseliş trendini doğruladı.
  • Söz konusu desteği yeniden test eden küçük bir geri çekilme ve ardından 0,745 dolara tırmanış olası görünüyor.
  • Ripple 0,65 doların altına düşerse, yükseliş senaryosu ertelenebilir.

XRP fiyatı, genel arz bariyerinin hızlı bir şekilde ihlal edildiğini gördü ve onu desteğe çevirdi. Bu hareket bize alıcıların varlığını gösterir; bu nedenle, Ripple’ın yükselmeye devam etmesi muhtemeldir.

Son yükselişten sonra, Ripple yükselmeden önce küçük bir geri çekilme yaşayabilir.

XRP fiyatı bir sonraki yükselişe hazırlanıyor

20 Haziran ile 22 Haziran arasındaki Bitcoin ve diğer altcoinlerdeki büyük düşüşe rağmen XRP fiyatı yükselmeye devam ediyor. Son 24 saat içinde Ripple kabaca %15 yükseldi ve 0,65 dolar seviyesini bir destek tabanına çevirdi.

Bu gelişme, XRP fiyatına bir sonraki basamak için bir dayanak sağlıyor. Bununla birlikte, yatırımcıların 0,65 doları yeniden test eden küçük bir geri çekilmenin muhtemel göründüğünü not etmesi gerekiyor. Bu geri çekilme, alıcıların çoğunluğa katılmasına izin verecek.

Bu nedenle, yükseliş momentumundaki potansiyel bir artış, XRP fiyatını 0,745 $ seviyesindeki %79 Fibonacci geri çekilme seviyesine itebilir. Bu hareket mevcut konumdan kabaca %8, 0,685 $ veya 0,65 $’dan %15’tir.

Satın alma baskısı düşmeye devam ederse, Ripple fiyatı muhtemelen %70.5 Fibonacci düzeltme seviyesini 0,783 $ olarak etiketleyebilir.

XRP/USDT 6-hour chart
Kaynak: TradingView

Ripple fiyatı 0,65 $ ‘dan düşük aralığı geçerse, zayıf satın alma baskısını gösterecektir. Böyle bir durumda, token 23 Haziran düşüşünü 0,60 dolardan yeniden test etmek için %13’lük bir geri çekilebilir.

Bu seviyenin kırılması, yükseliş tezini geçersiz kılacak ve Ripple fiyatını %15 oranında 0,509 dolara itecektir.

XRP fiyatı şu an ne kadar?

XRP
Previous 25
Next 25
#CoinPriceMarketcapChange (24H)

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.