Kullanıcı gözüyle Coin98 incelemesi
Kullanıcı gözüyle Coin98 incelemesi

Kullanıcı gözüyle Coin98 (C98) incelemesi

Binance Launchpad’in son projesi Coin98’in listelenmesine saatler kaldı. Peki Coin98 nedir? Kullanım alanıyla dikkat çeken bu proje, vadettikleriyle incelemeye değer gibi gözüküyor.

Coin98 (C98) Binance Launchpad

Kripto Twitter aleminden  Non Serviam (@theofobos), Binance listelemesi arefesinde bir süredir düzenli olarak kullandığı ve oldukça memnun kaldığı coin98 cüzdanı için bir Tweet flood yayınladı. Coin98 ne işe yarar? Yerel tokeni C98 ilgi görür mü? Yayınladığı flood da kendi deneyimlerini aktaran Non Serviam’ın kaleminden Coin98’in kısa bir özetini paylaşıyoruz

 

Kripto alım satımı, DeFi işlemleri yapıyorsanız ve dijital cüzdanların güvenliğinden endişe ediyorsanız, buyrun okumaya. Bahsedeceğim şey Türkçe dil desteği olan ve tabiri caizse isviçre çakısı gibi bir çok özelliğe sahip bir cüzdan. “Coin98”

Bir çok özelliğe sahip bu cüzdanda neler yapabilirsiniz, belli başlı olanlarına değinelim;

1 – Cüzdan uygulaması olduğu için 7000’den fazla token varlığınızı saklayabilir, hızlı ve düşük fee-gas ücretleri ile varlıklarınızı gönderebilir veya transfer alabilirsiniz. Swap ve transferlerde “Gas Barı” sayesinde ücretleri ve hızı manuel olarak da ayarlayabilirsiniz.

2- Çok geniş bir yelpazede çok hızlı olarak swap işlemleri yapabilirsiniz. Coin98 cüzdana Pangolin, Uniswap, Sushiswap, Pancake, QuickSwap gibi 8 AMM entegre. Ayrıca ERC20 ve SPL, AVAX C-Chain & AVAX X-Chain, BEP20 & ERC20 & TRC20 arasındaki köprüleri kullanabilirsiniz.

İstediğiniz AMM’leri tek bir uygulama ile kullanabilir ve saniyeler içinde SWAP işlemlerinizi yapabilirsiniz.

3- Yerleşik Dapp tarayıcı ile birçok Dapp’e ulaşabilir ve işlem yapabilirsiniz. Ethereum, Binance Smart Chain, TomoChain, Solana, Fantom ve Avalanche blokzincirlerini destekleyen Dapp tarayıcı ile bir çok Dapp’ e erişebilirsiniz ve birçok DEX üzerinde kolaylıkla işlem yapabilirsiniz.

4- Portföy yönetim özelliği ile tek bir uygulama ile tüm varlıklarınızı kontrol edebilir, takibini yapabilirsiniz.

5- Coin98 cüzdan ile piyasa takibini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Tokenlerin anlık değişimlerini, piyasa dominasyonlarını kolaylıkla takip edip, yatırım kararlarınızı doğru şekilde alabilirsiniz.

Coin98 cüzdan üst düzey güvenlik sağlayan velayetsiz bir cüzdandır. 3 adımlı doğrulama protokolü ve Face ID, Touch ID ve ya standart şifreniz ile tüm bilgilerin kontrolü kullanıcıdadır.

Ayrıca 3 adımlı doğrulama protokolü sayesinde Private key ve Passphrase kaybetme riski de azalıyor. Korunan bilgilerin güvenliği, non-custodial sistemi ile sağlanmakta.

Yukarıda saydığım tüm özellikleri tek bir şifre ile yapabilirsiniz. Coin98 cüzdan uygulaması ya da browser eklentisi ile başka bir şeye ihtiyaç duymazsınız.

Yakın zamanda Tokeni de Binance üzerinden piyasaya çıkacak olan Coin98 ekibi, deneyimlediğim kadarıyla gayet çalışkan ve yaratıcı bir ekip. Vietnamlı bir proje olan Coin98′ in Türkçe twitter ve telegram adresleri de mevcut. Türkiye ekibine Coin98 ile ilgili her konuda yazabilirsiniz. Gayet yardımsever ve bilgili bir ekip.

Siz de Non Serviam gibi bu tarz incelemeler yapıyorsanız, bize ulaşıp sitemizde yayınlatabilirsiniz.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.