MATIC Fiyat Analizi: 29 Temmuz 2021

MATIC Fiyat Analizi: 29 Temmuz 2021

  • MATIC fiyatı, üzerinde bir kırılma beklentisiyle 0,996 dolarda çok önemli bir destek seviyesinin üzerinde geziniyor.
  • Satış baskısı artarsa, 0,855 dolara %13’lük bir geri çekilme olası görünüyor.
  • Polygon için 1.727 dolara doğru %100 artış potansiyeli var.

MATIC fiyatı şu anda çok önemli bir direnç seviyesiyle karşı karşıya, bunun kırılması kısa vadeli düşüş trendinde bir tersine dönüşü tetikleyebilecek bir talep bariyerine gitmesine neden olabilir.

MATIC fiyatı daha yüksek bir seviyeyi hedefliyor

MATIC fiyatı 0,956 dolar direnç seviyesini kırdı ancak şu anda işlem gördüğü yere geri döndü. Bu bariyerin yükselmesi muhtemel olsa da, yatırımcılar satış baskısındaki hafif bir artışın Polygon’u bu bariyerin altına itebileceğini unutmamalıdır. Bu gerçekleşirse, Polygon fiyatı %14 düşerek 0,855$ destek seviyesini etiketleyebilir.

Yatırımcılar, bu seviye civarında satın alma baskısının yeniden canlanmasını bekleyebilir ve bu da Polygon’u 0.956 doları kırmaya zorlayabilir.

Bu hareket, yükseliş momentumundaki artışı ve daha yükseğe tırmanma şansını gösterecektir. Satın alma baskısı devam ederse, Polygon’u 1.235 dolara itebilir. Bu bariyeri aşmak, 1.727 dolara kadar en az dirençli bir yol açacaktır.

Böyle bir yükseliş, 0,855 dolardan %100’lük bir yükseliş oluşturacaktır.

MATIC/USDT 4-hour chart
Kaynak: TradingView MATIC/USDT

Öte yandan, 0.855$ destek seviyesi civarında artan satış baskısı, Polygon fiyatındaki yükselişi geciktirebilecek hatta önleyebilecek büyük bir darbe ile başa çıkabilir.

Söz konusu seviyenin kırılmasının yukarıda açıklanan yükseliş görünümünü geçersiz kılma şansı yüksek. Bu gerçekleşirse, Polygon ayrıca % 20 düşerek 0,676 ABD dolarını etiketleyebilir.

Polygon (MATIC) şu an ne kadar?

Polygon (MATIC)
Previous 25
Next 25
#CoinPriceChange (24H)Marketcap

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.