Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 17 Ağustos 2021
Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 17 Ağustos 2021

Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 26 Temmuz 2021

Ripple fiyatı, bu sabah erken saatlerde 0,55 dolarlık destek seviyesini test ettikten sonra yükseliş eğilimini yeniliyor.

Anahtar Seviyeler:

  • Direnç seviyeleri: 0,80 ABD doları, 0,85 ABD doları, 0,90 ABD doları
  • Destek seviyeleri: 0,45 ABD doları, 0,40 ABD doları, 0,35 ABD doları
Ripple Price Prediction
Kaynak: TradingView XRP/USD günlük grafik

XRP/USD, birkaç saat önce 0,55 dolardan desteği test etmek için 0,60 doların altına düştükten sonra şu anda yukarı yönlü bir toparlanma oluşturuyor. Kripto para birimi birkaç kez 0,68 doların üzerindeki yüksek seviyelerden temizlendi. 0,71 dolardan işlem gören aylık en yüksek seviye, 0,75 dolara doğru yükseliş hareketinin sonunu işaret etti ve 0,70 doların altındaki kayıpların yolunu açtı.

Kanalın üst sınırının üzerindeki ilk kırılma fiyatı daha da yükselttiğinden, Ripple fiyatı 0,70 $ direnç seviyesine doğru bir toparlanma yaşıyor. Ripple (XRP), şu anda işlem gördüğü yere geri çekilmeden önce 0,69 doların üzerine çıktı. Bu arada, fiyat 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kalırsa ve tabii ki en yakın direnç seviyesi 0,70 dolarda yer alırsa yukarıdan daha fazla engel devreye girebilir.

Bununla birlikte, günlük hareket, Göreceli Güç Endeksi’nin (14) 50 seviyesinin üzerine çıktığı teknik gösterge tarafından desteklenen boğaların elinde kalıyor ve aşağı yönde tutarlı toparlanmaya dayanıyor. Dahası, Ripple’ın yükseliş senaryosu, eylemi yukarı yönlü genişlettiği için teknik gösterge tarafından vurgulanıyor.

Bu arada, 0,80 ABD doları ve 0,85 ABD doları direnç seviyelerinin üzerinde bir kırılma, büyük olasılıkla kripto para birimini potansiyel 0,90 ABD doları direnç seviyesinin üzerine itebilirken, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına bir düşüş sırasıyla 0,45 ABD doları, 0,40 ABD doları ve 0,35 ABD doları desteklerine yol açabilir.

Bitcoin karşısında parite aşağı yönde konsolide oluyor ve 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Bununla birlikte, boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkaramadı, çünkü bu bariyerin aşılması muhtemelen onu 2200 SAT ve üzeri direnç seviyelerine götürebilir.

Kaynak: TradingView XRP/BTC günlük grafik

Öte yandan, kripto para düşüş trendini takip etmeye devam ederse, Ripple fiyatı 1300 SAT ve altında kritik desteğe ulaşabilir. Bu arada, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) aşırı satım bölgesine geçerek piyasada daha fazla düşüş sinyali olduğunu gösteriyor.

Ripple (XRP) şu an ne kadar?

XRP
Previous 25
Next 25
#CoinPriceMarketcapChange (24H)

insidebitcoins


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.