Shiba Inu: Neden Binance, KuCoin, OKEx SHIB Token'i Listeliyor?
Shiba Inu: Neden Binance, KuCoin, OKEx SHIB Token'i Listeliyor?

Shiba Inu: Neden Binance, KuCoin, OKEx SHIB Token’i Listeliyor?

Bir başka “mizahi kripto para” olan SHIB, şu anda ilk 100 kripto para birimi listesinde en çok trend olan kripto para. SHIB tokeni, piyasa değeri açısından 18. en büyük kripto para birimive şu an SHIB’nin piyasa değeri 12 milyar dolar.

Temel olarak, SHIB aynı zamanda şu anda 65 milyar dolarlık piyasa değeri ile 4. en büyük kripto para olan Dogecoin [DOGE] gibi bir mizahi kripto para.

SHIB tokenin resmi web sitesine göre, “SHIB, merkezi olmayan spontane topluluk inşasında bir deneydir. SHIB ilk tokenimizdir ve kullanıcıların milyarlarca hatta Trilyonlarca token tutmasına izin verir. ”

Ayrıca, “Toplam arzın % 50’sini Uniswap’e kilitledik ve anahtarları attık! Kalan % 50 ise Vitalik Buterin adresine yakılmak üzere gönderildi”.

Üç popüler büyük kripto para borsası, yüksek taleple birlikte son günlerde platformlarında SHIB’yi listeliyor. Ve kripto borsaları, hype’ı kaçırmak istemiyor.

Dün, piyasa değerine göre en büyük kripto borsası olan Binance, platformunda SHIB tokenini listeledi.

SHIB’yi listeledikten sonra bile Binance’in ETH para yatırma adresleri tükendi. CZ Binance, “Bazıları shiba token listelemesiyle ilgili endişelerini dile getirdi. Kullanıcıları takip ediyoruz. Bugün SHIB nedeniyle ETH para yatırma adreslerimizin tükendiği noktaya kadar talep eden çok sayıda kullanıcı var. Bu, daha önce başka bir ERC20 kripto parası için hiç görülmedi. ”

https://twitter.com/cz_binance/status/1391781258267566083

KuCoin, USDT pazarındaki kullanıcıların yoğun talebini takiben 10 Mayıs’ta SHIB tokenini de listeledi. KuCoin’de listelendikten kısa bir süre sonra, SHIB’nin 6 saatlik işlem hacmi 100.000.000 $ ‘ı kırdı.

https://twitter.com/kucoincom/status/1391754106641866758

Kucoin borsasında işlem yapmak için buradan hesap oluşturabilirsiniz

OKEx kripto para borsası da talebi takiben SHIB’i listeledi. OKEx CEO’su Jay Hao, “Bu meraklılara kripto ağ geçidini açmak için SHIB’i sunan ilk büyük borsa olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Ayrıca, “Shiba Inu’yu OKEx platformuna davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Blockchain ve kripto alanının ihtiyacı olan şey olan deneysel ruhlarını takdir ediyorum. ”

7 günün en düşük ve en yüksek seviyesi sırasıyla 0,00000155 ve 0,00003532 dolar. Sadece fiyattaki yüzde artışına bakmanız yeterli. Ama sonuçta, bu bir mizahi madeni para, bu yüzden yüksek riskler içerdiğinden bu kripto paranın ticaretinde dikkatli olmak gerekli.

koinalert


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.