VeChain (VET) Fiyat Analizi: 29 Haziran 2021
VeChain (VET) Fiyat Analizi: 29 Haziran 2021

VeChain (VET) Fiyat Analizi: 29 Haziran 2021

  • VeChain fiyatı dengelenirken boğalar bir yükseliş trendine hazırlanıyor.
  • Satın alma baskısındaki olası bir artış, VET’i %25 oranında 0.102 $ direnç seviyesine itebilir.
  • MRI göstergesi, gelişmiş bir yükseliş trendinden önce bir düşüşün muhtemel olduğunu gösteriyor.

VeChain fiyatı, düşük aralığın yakınında konsolide oluyor ve daha yüksek bir hareket öncesinde küçük bir geri çekilmeye işaret ediyor. MRI göstergesi, VET için kısa vadeli düzeltmeyi öngörüyor.

VeChain fiyatı, yükselmeden önce düşük seviyeler oluşturuyor

VeChain fiyatı, 18 Haziran’da 0.106 $’da %50 Fibonacci geri çekilme seviyesinin altına düştü ve o zamandan beri bu seviyenin altında kaldı. Son VET fiyat hareketi, sıkı konsolidasyon aralığından bir kopuşun mümkün olduğunu gösteriyor.

Momentum Ters Çevirme Göstergesi (MRI), 4 saatlik grafikte bire dört mum çubuğu düzeltmesi öngören kırmızı bir  mum çubuğu şeklinde bir satış sinyali verdi.

Bu nedenle, yatırımcılar VeChain fiyatının 0.071 $ destek seviyesinde üçüncü eşit düşük oluşturmasını bekleyebilirler. Bazı durumlarda VET, likidite toplamak için bu düşük seviyenin altına inebilir.

Böyle bir gelişme bir yükseliş işaretidir ve genellikle bunun ardından hızlı bir sıçrama gözlemlenir.

Bu durum gerçekleşirse, Vechain fiyatı 23 Haziran’ın en yüksek seviyesini 0.084 $ olarak ve ardından direnç seviyesini 0.092 $ olarak belirler.

Satın alma baskısı düşmeye devam ederse, VET 0.102$’ı ve %50 Fibonacci düzeltme seviyesini 0.106$’dan yeniden test edecek.

VET/USDT 4-hour chart
Kaynak: TradingView

Öte yandan, VET fiyatı, dipleri süpürdükten sonra 0,071 doların üzerine çıkamazsa, zayıf boğalara veya yetersiz satın alma baskısına işaret edecektir.

Destek bariyerinin 0.067 dolarda kırılması, daha düşük bir dip oluşturacak ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, satıcılar VET’i 0.059 $’dan düşük aralığa iten %11’lik bir düşüşü bekleyebilir.

VeChain (VET) şu an ne kadar?

VeChain (VET)
Previous 25
Next 25
#CoinPriceChange (24H)Marketcap

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.