Earn cryptocurrency with EthereumAds

Bitcoin için 19.420 dolar ATH yolunda son engel gibi duruyor. Bu seviyenin üzerinde bir 3 saatlik kapanış yeni ATH’nin gelmesini tetikleyebilir ve BTC/USDT 20.000 dolar seviyesini test edebilir.

Ayrıca son robo sinyali Buy3+superbuy 3 saatlikte 19.065 dolardan beri aktif durumda. Bir sell sinyali gelene kadar bu sinyal takip edilebilir.

Günlük grafikte ise 21 Ekim tarihinde gelen buy3 sinyali, şimdiye kadar yüzde 50’lik bir değer artışı sağladı ve devam ediyor.

kriptoparaanaliz.com
https://t.me/kpanaliz

EngineeringRobo, kripto para ticaretinizdeki en büyük yardımcınız olacak. Robo stratejilerinin potansiyelini kefşedin! ücretsiz denemek için buraya tıklayın.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Kripto para ve forex ticaretini aynı anda yapabileceğiniz ve 100X’e kadar kaldıraç kullanabileceğiniz bir platform PrimeXBT! Denediniz mi?