EngineeringRobo Bitcoin Ekim Performansı

Bitcoin (BTC), bu ay yukarı yönlü sağlam bir trend yakaladı. Bitcoin ekim ayı getirisi yüzde 28 oranında gerçekleşti. Ekim ayına 10.781 dolar fiyatından başlayan BTC/USDT paritesi, 13.816 dolar ile ay kapanışı gerçekleştirdi. EngineeringRobo, ürettiği sinyallerle bu trendi en başından yakalayarak geçerliliğini  diğer aylarda olduğu gibi Ekim ayında da kanıtladı. EngineeringRobo sinyal detaylarını yazımız devamında bulabilirsiniz.

BTC/USDT günlük grafiği

EngineeringRobo, kullandığı göstergeler ve verdiği sinyallerle hatrı sayılır getirilere işaret etmeye devam ediyor. 10 Ekim tarihinde 11.000 dolar seviyelerinde yeşil bulutun yükselmesi ve bu yükselişin buy2 sinyaliyle desteklenmesi sonucu ay sonu itibarıyla yüzde 27 oranında bir yükselişe işaret edildiği görülüyor.

Trend devamında 11.500 dolar seviyesinde ortaya çıkan Moon sinyali ise kaçıranlar için yüzde 22 oranında bir getirinin habercisiydi. Ardından yükseliş ivmesinin artması, günlük görünümde 12.800 dolarda  aktif hale gelen buy3 sinyalinin çıkmasına neden oldu. Bu sinyal ise Ekim sonu itibarıyla devam eden yükseliş trendinde şimdiye kadar yüzde 10’luk bir kazanca işaret etmiş durumda.

Kasım ayında ise günlük görünümde satış sinyali ortaya çıkıp bu sinyaller aktif hale gelene kadar getiriler takip edilebilir. Yani sell sinyallerinin çıktığı mumların kapanış fiyatları ise destek noktaları olarak takip edilebilir. Ayrıca trendin devamı veya dönüşü EngineeringRobo bulutundan da takip edilebilir.

BTC/USDT günlük grafiğinden de net şekilde görüleceği üzere trend başlangıçlarını yaptığı hesaplamalarla kaçırmayan EngineeringRobo, kazançlı bir Bitcoin ticareti için yeterli oluyor. Bu durumda trader’a ise takip etmek ve sabır göstermek kalıyor.

EngineeringRobo, kripto para ticaretinizdeki en büyük yardımcınız olacak. Robo stratejilerinin potansiyelini kefşedin! ücretsiz denemek için buraya tıklayın.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi TwitterFacebookInstagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.