Earn cryptocurrency with EthereumAds

ARPAUSDT

arpausdt
arpausdt 3 saatlik grafiği

ARPAUSDT, 0,02345 ve 0,02245 destekleri gündemini koruyor. Ortalama 0,02436 dolar bir direnç olarak duruyor. Bu seviyenin üzerinde 0,02702’ye doğru bir yükseliş gelebilir. 0,027 üzerinde bir günlük kapanış ise ARPAUSDT’de kazanımların artması için tetikleyici olabilir. Robo, sell1 ve 2 sinyallerine sahip mum kapanışları destek noktalarına işaret ediyor. Bu seviyelerin altında satışlar hızlanabilir. ARPA’da alım için 3 saatlikte buy sinyali henüz ortaya çıkmamış gözüküyor.

ATOMUSDT

atomusdt
atomusdt 3 saatlik grafiği

ATOMUSDT, kısa vadeli yükseliş trendini 5,49 altına geçerek aşağı yönlü kırdı. 3 saatlik grafikte sell1 sinyali aktifliğini koruyor. Buna göre 5,21 ATOMUSDT için önemli bir destek. Bu seviyenin altında 3 saatlik kapanış, düşüşü hızlandırabilir. Yukarı yönlü harekette ise 5,45-50 direnci önemli. alım hacmi artarsa 5,50 kırılımı sonrası kısa vadede 5,85’e bir hareket gelebilir.

BCHUSDT

bchusdt
bchusdt 3 saatlik grafiği

BCHUSDT, dünkü düşüşle yükseliş trendini test ediyor. 288 doların altında 3 saatlik kapanış, kripto parayı 275 dolar desteğine doğru geriletebilir. EngineeringRobo, Sell2 ve supersell sinyaliyle 3 saatlik görünümde düşüşün hızlabileceği uyarısı veriyor. Buna göre 288 dolar BCHUSDT için önemli bir destek fiyatı. Toparlanma için ise 295 dolar direncinin 3 saatlik mumla geçilmesi son derece önemli. Bu seviye üzerinde bir yükseliş görülebilir.

BNBUSDT

bnbusdt
bnbusdt 3 saatlik grafiği

BNBUSDT için 29,85 dolarda bir destek oluşmuş durumda. Dünden beri bu seviyeden gelen alımlar, 30,5 dolar seviyesinde karşılanıyor. Robo, super sell ve seel2 sinyali, 29,85 doların altında mum kapanışında kayıpların artabileceği uyarısını veriyor. düşüş devam ederse, 29,25 – 28,7 ve 27,9 destekleri potaya girebilir. Bir alış pozisyonu için ise robo buy sinyalini beklemek daha emniyetli olacaktır.

EngineeringRobo, kripto para ticaretinizdeki en büyük yardımcınız olacak. Robo stratejilerinin potansiyelini kefşedin! ücretsiz denemek için buraya tıklayın.


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Kripto para ve forex ticaretini aynı anda yapabileceğiniz ve 100X’e kadar kaldıraç kullanabileceğiniz bir platform PrimeXBT! Denediniz mi?