BTC, XRP, ADA Fiyat Analizi: 9 Temmuz 2021
BTC, XRP, ADA Fiyat Analizi: 9 Temmuz 2021

BTC, XRP, ADA Fiyat Analizi: 9 Temmuz 2021

Bitcoin (BTC), XRP ve Cardano’dan (ADA) daha hızlı yükselmeye devam edebilir mi?

Bazı kripto paralar yeşil bölgedeyken, diğerleri kırmızıda kaldığından, haftanın son iş günü kripto para piyasası ne yükseliş ne de düşüş eğilimi gösteriyor.

Top coins by CoinMarketCap
Kaynak: CoinMarketCap

BTC/USD

Dün sabah, ayılar BTC’ye saldırıyı yoğunlaştırdı ve Bitcoin (BTC) fiyatı 32.500 dolarlık desteğe geri döndü. Gün boyunca satıcılar bu zayıf desteği birkaç kez kırmaya çalıştı. Günlük minimum seviye 32.100$ olarak belirlendi ve düşüş henüz devamlı gözükmüyor.

BTC/USD chart by TradingView
Kaynak: TradingView

32.500$’daki destek düşüşü durdurdu ve kripto para birimi dar bir yatay aralıkta konsolide oluyor.

Alıcılar bugün inisiyatif alamazlarsa ve direnç alanında 36.000 dolar civarında bir yükseliş oluşturamazlarsa, haftanın sonunda parite 30.595 dolar seviyesine geri dönebilir.

Bitcoin, yazım anında 33.449 dolardan işlem görüyor.

XRP/USD

Dün, XRP fiyatı düşmeye devam etti ve günün sonunda 0,60 dolarlık desteğe ulaştı. Ayılar bu gece bu desteği kırdı ve minimum seviye olarak 0,592 $ noktasını işaretledi, ancak sabah fiyat 0,620 $ işareti alanına doğru bir sıçrama gerçekleştirdi.

XRP/USD chart by TradingView
Kaynak: TradingView

Gün boyunca, alıcılar toparlanmaya devam etmeyi deneyebilir. Ancak hacimler düşük olursa, ortalama fiyat alanına geri dönemeyebilirler. Geri dönüşün devam etmesi ve temmuz ayının düşük seviyesi olan 0,56-0,55 dolar bölgesine inme olasılığı yüksek.

XRP, yazım anında 0,6295 dolardan işlem görüyor.

ADA/USD

Cardano (ADA), dünden bu yana yalnızca %0,51 arttığı için listede en az kazanan kripto para birimi oldu.

ADA/USD chart by TradingView
Kaynak: TradingView

Cardano (ADA) en az büyüme oranını gösterse de, kripto para birimi boğaların baskısını onaylayarak destekten başarıyla 1,27 dolara sekti. İşlem hacmi artarsa, yakında 1,47$’da direnç testi görme şansı yüksek.

ADA, yazım anında 1,36 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin (BTC), XRP, Cardano (ADA) şu an ne kadar?

Bitcoin (BTC), XRP, Cardano (ADA)
Previous 25
Next 25
#CoinPriceChange (24H)Marketcap

u.today


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.