Cardano (ADA) Fiyat Analizi: 2 Ağustos 2021
Cardano (ADA) Fiyat Analizi: 2 Ağustos 2021

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: 4 Temmuz 2021

  • Cardano fiyatı, 4 Temmuz’da 1,4 dolarda kilit bir direnç seviyesini kırdığı için şuan konsolidasyon aşamasından çıktı.
  • Alım emirleri yığılmaya devam ederse, ADA %15 toplanarak 1,61$’a çıkabilir.
  • Öte yandan, 1.287 dolarlık desteğin kırılması, yükselişi geçici olarak geçersiz kılacaktır.

Cardano fiyatı, 4 Temmuz’da alıcıların yeniden canlandığını gösteren önemli bir bariyeri aştı. Yükseliş olası görünse de, bir geri çekilme, acil destek seviyesinin kırılmasına yol açabilir ama bu durum yükselişi geçersiz kılmaz.

Cardano daha yüksek fiyat seviyelerini hedefliyor

Cardano fiyatı 22 Haziran’dan bu yana üç yüksek seviye belirledi ancak 2 Temmuz’da eşit bir yüksek seviye oluşturdu. Bu noktadan bu yana, ADA %12 ralli yaparak şu anda işlem gördüğü yer olan 1.434$’a ulaştı.

Boğaların ADA fiyatını 1.484 $ ve 1.61 $’dan sonraki direnç bariyerlerine yükseltmeye devam etme şansı var. Bununla birlikte, yatırımcılar, 1.40 dolardaki acil destek seviyesini parçalayan bir düşüş olasılığını göz ardı etmemelidir.

Böyle bir hareket, ADA’yı 1.357 dolara düşürecek ve  bu hareket daha fazla düşüşe yol açacak. Bu durumda, Cardano fiyatı 1.287 $ ile 1.318 $ arasında değişen talep bölgesine düşebilir.

ADA/USDT 4-hour chart
Kaynak: TradingView

Destek seviyesinin kırılması ADA fiyatını 1.251 dolara itebilirken, yükseliş tezini henüz geçersiz kılmaz.

Bu gerçekleşirse, ADA, bir sonraki talep bölgesinin 1,156 dolardan 1,20 dolara uzandığı 23 Haziran’ın en düşük seviyesine doğru itebilir.

Böyle bir hareket sadece yükseliş dalgasını geciktirir.

BTC hafta sonu boyunca ralli yapmış olsa da, Bitcoin Pazartesi gününe girerken çöküş yaşarsa ADA dahil olmak üzere diğer altcoinler BTC’yi takip edecek. Bu nedenle yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor.

Cardano (ADA) şu an ne kadar?

Cardano (ADA)
Previous 25
Next 25
#CoinPriceChange (24H)Marketcap

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.