Dogecoin Fiyat Analizi: 15 Haziran 2021

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi: 27 Mayıs 2021

  • Dogecoin fiyatı, kritik bir talep bölgesinden sıçramasına rağmen alıcı eksikliğini gösteriyor.
  • Anında destek seviyesinin 0.328 $ ‘dan yeniden test edilmesi, DOGE’yi % 45 ile 0.481 $’ a itebilir.
  • 0.224 $ ‘lık bir kırılma, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Dogecoin fiyatı temel engellerle boğuşuyor. Bunlardan birinin ihlali, eğilimini doğrulayacaktır. DOGE, başka bir temel seviyeyi yeniden test etmek için muhtemelen daha yükseğe çıkacaktır.

Dogecoin fiyatı yükseliyor

Dogecoin fiyatı, daha yüksek ralli için birden fazla başarısız girişimden sonra şu anda 0.33 $ ‘dan işlem görüyor. Yakın zamandaki düşüşüne rağmen, mizah temalı kripto para birimi, en azından çoğu altcoin gibi satın alma ilgisi belirtileri göstermiyor.

Bu nedenle, kenara itilmiş yatırımcıların ilgisini çeken küçük bir geri çekilme, yaklaşan yükseliş için gereken gücü sağlamalıdır. Bu gerçekleşirse, DOGE muhtemelen 0,328 ABD Doları veya 0,224 ABD Dolarından 0,289 ABD Dolarına uzanan talep bölgesine acil destek seviyesine geri dönecektir.

Bu seviyelerin herhangi birinden bir sıçrama, mizahi kripto parayı 0,515 ila 0,481 dolar arasında değişen bir arz bölgesinin alt sınırı olan 0,481 dolara itebilir.

Bu ralli 0,32 $ ‘dan gerçekleşirse, Dogecoin fiyatı % 45 artacak, ancak söz konusu destek alanını tekrar test ederse yükseliş kabaca % 65 olacak.

Yatırımcılar, 0.399 $ ‘lık direnç seviyesinin, alıcıların bazı karlar ayırabileceği veya pozisyonlarına ekleyebileceği bu ralli için bir pitstop görevi göreceğini bilmelidir.

DOGE/USDT 4-hour chart
Kaynak: TradingView DOGE/USDT

Dogecoin fiyatı 0,224 ila 0,289 dolarlık destek bölgesine girse bile yükselen anlatı sağlam. Bununla birlikte, belirleyici 4 saatlik bir mum çubuğu 0,244 doların altında kapanış, yükseliş tezinin geçersizliğini onaylayacaktır.

Bu durumda, DOGE, 19 Mayıs’ta yaratılan 0,213 $ ‘dan düşük dalgalanmayı etiketlemek için % 5 geri çekilebilir.

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.