XLM CEO'su altyapı anlaşmasını desteklerken XLM fiyatı %12 düşebilir

XLM Fiyat Analizi: 8 Haziran 2021

  • XLM için pazar günü kötü bir gün oldu fiyat yaklaşık %13 düşüş yaşadı.
  • Stellar, 29 Mayıs’ta 0,343 dolardan oluşan düşük seviyenin üzerinde bir destek bulmaya çalışıyor.
  • Bir yükseliş senaryosu olası görünse de, satış devam edebilir.

XLM fiyatı, önemli bir destek seviyesinden geçerken derin bir satışa girdi. Son düşüşte destek bulmuş gibi görünse de, satıcılar varlıklarını boşaltmaya devam ederse işler hızla kötüleşebilir.

XLM fiyatı düşük aralıkları temizleyebilir

XLM fiyatı, son 12 saat içinde %13 düştükten sonra şu anda 0.344 dolardan işlem görüyor. Bu satış, 19 Mayıs ve 23 Mayıs çöküşlerinden kurtulmaya çalışırken birçok kripto para birimi için tüm piyasa yapısının yarı yarıya düşmesiyle ortaya çıkıyor.

İyimser bir senaryoda, 0,327 ABD Doları ve 0,30 ABD Doları arasındaki ara destek seviyeleri düşüşü durdurabilir ve geri dönüş için bir platform görevi görebilir.

Ancak, görünüşe göre, bu düşüş sona ermemiş olabilir. En kötü durum senaryosu, Stellar fiyatının yeniden test edildiğini görebilir veya 23 Mayıs’taki çöküş nedeniyle oluşan aralığı 0,274 dolardan aşağı çekebilir.

Belki de 0,274 dolar civarında bir geri dönüş, yukarıda bahsedilen ara destek bariyerlerinden kaynaklandığından daha fazla etki yaratacaktır.

Bu nedenle, yatırımcılar bu satışın devam etmesi ihtimalinde dikkatli olmalıdır.

XLM/USDT 4-hour chart
Kaynak: TradingView XLM/USDT

Öte yandan, XLM fiyatı piyasa koşullarını görmezden gelmeyi başarır ve %50 Fibonacci düzeltme seviyesinin üzerinde 0,372 dolardan kesin bir kapanış yaparsa, bu düşüş görünümünü geçersiz kılabilir ve alıcıların varlığına işaret edebilir.

Bu aralığın üzerinde sürekli ticaret, toparlanmanın başladığını gösterir. Böyle bir durumda, Stellar fiyatı yol boyunca salınım zirvelerini yeniden test edebilir, ancak alıcılar arz bölgesinin alt limitini hedefleyecek ve bu da neredeyse 0,47 $ ile en yüksek aralığa denk geliyor.

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.