Algorand (ALGO) Fiyat Analizi: 6 Mayıs 2021

Algorand (ALGO) Fiyat Analizi: 6 Mayıs 2021

  • Algorand fiyatı, yaklaşık % 16 arttıktan sonra geniş bir direnç alanıyla karşı karşıya.
  • ALGO’nun yükselme şansına sahip olması için 1.50 $ ‘dan 1.63 $’ a uzanan arz bölgesini temizlemesi gerekiyor.
  • Alıcılar söz konusu direnç seviyesini kırmayı başaramazsa, 1,25 $ ‘a % 15’lik bir düşüş trendi muhtemeldir.

Algorand fiyatı, geçtiğimiz aylarda birçok kez reddedilen bir seviye ile karşı karşıya. Şimdi, ALGO bu seviyeye bir daha dokunmaya çalışıyor.

Algorand fiyatı kritik seviyede

12 saatlik grafik, Algorand fiyatının neredeyse üç ay boyunca 0,97 ile 1,54 dolar arasında kaldığını gösteriyor. Çıkmaya çalışan boğalardan birkaç sapma olmasına rağmen, başaramadılar.

Yazım anında, ALGO on günün altında yaklaşık % 34 arttı ve istikrarlı bir şekilde 1.50 $ ‘dan 1.63 $’ a uzanan tedarik bölgesine doğru ilerliyor. Bu alanın üzerinde bir kırılma, yükseliş momentumunun piyasa satıcılarını yendiğine işaret edecektir.

Bu koşullar altında, Algorand fiyatı, son dalgalanmayı 1,79 dolardan veya 12 Şubat’taki pivot noktasını 1,84 dolardan yeniden test etmek için % 10 artabilir.

Yükseliş ivmesi bu noktanın ötesinde devam ederse, ALGO % 161,8 Fibonacci uzatma seviyesini 2,21 $ ‘da etiketlemek için kolayca % 23 yükselebilir.

ALGO/USDT 12-hour chart
Kaynak: TradingView ALGO/USDT

Yukarıda bahsedilen yükseliş tezi, yalnızca alıcıların satıcıları ezmesi ve tedarik bölgesini kırması gerçeğine dayanmaktadır. Bununla birlikte, momentumun altına düşerse, satıcılar % 15’lik bir düşüş trendini 1,25 $ ‘a indirebilir.

Bu seviyedeki bir kırılma, iyimser senaryoyu geçersiz kılar ve % 15’lik bir düşüşle 1,07 $ ‘a düşer.

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.