XLM CEO'su altyapı anlaşmasını desteklerken XLM fiyatı %12 düşebilir

XLM Fiyat Analizi: 13 Mayıs 2021

  • Alıcılar satışların % 15’ini geri almasıyla XLM fiyatı düşmeyi durdurmuş gibi görünüyor.
  • Stellar, 0.627 $ ‘dan 0.660 $’ a uzanan arz engelini aşarsa, bir yükselişin başlangıcını işaret edecektir.
  • Öte yandan, bu direnç bölgesinde bir reddedilme, destek seviyesinin 0,574 $ ‘da yeniden test edilmesine neden olacak.

Bir satış çılgınlığı kripto para piyasasını ele geçirirken XLM fiyatı ölümcül bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, Stellar, önemli bir seviyeyi aşarsa, yine de iyileşebilir ve bir yükseliş trendini başlatabilir.

XLM fiyatı mola verebilir

4 saatlik grafikte XLM fiyatı, 0.627 $ ‘dan 0.660 $’ a uzanan arz bölgesine doğru ilerlerken, çökmeden% 15’lik bir iyileşme gösteriyor. Bu seviye çok önemlidir, çünkü ihlal alıcıların varlığını gösterecek ve onu bir sonraki adım için bir platform görevi görecek bir desteğe dönüştürecektir.

Piyasanın mevcut kararsız durumu göz önüne alındığında, XLM fiyatı net bir önyargı göstermiyor. Bu nedenle, yatırımcıların Stellar’ın yukarıda belirtilen direnç alanına tepki vermesini beklemesi gerekiyor.

0.660 $ ‘ın üzerindeki sürdürülemeyen bir kapanış, büyük olasılıkla XLM fiyatını düşürür. Böyle bir durumda, yatırımcılar % 8’lik bir düşüşün 0,574 $ ‘a düşmesini bekleyebilir. Bu destek tabanını kıran satış baskısındaki potansiyel bir artış, % 9’luk bir düşüşle 0,52 $ ‘a düşecek.

XLM/USDT 4-hour chart
Kaynak: TradingView XLM/USDT

Diyelim ki, arz bölgesinin üst sınırının çok üzerinde 0,660 $ ile kapanan 4 saatlik büyük bir yeşil mum çubuğu üreten devasa bir teklif emri girişi var, piyasa katılımcıları tokenin bu yükseliş trendini sürdürmesini bekleyebilir.

Bu durumda, Stellar fiyatı 0,697 $ seviyesini test etmek için % 5 artacak ve ardından, 0,738 $ ‘da son dalgalanmayı yeniden test etmek için % 5,8 daha yükselebilir.

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.