Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 17 Ağustos 2021
Ripple (XRP) Fiyat Analizi: 17 Ağustos 2021

XRP Fiyat Analizi: 15 Temmuz 2021

  • XRP fiyatı dün güçlü bir destek seviyesinden sıçrayarak kârlı bir gün geçirdi.
  • 0,6263 dolarlık seviyeden geri dönüş, Ripple’ı tekrar aşağı itiyor.
  • Kripto para birimlerindeki genel bolluğun sonuna sonuna gelinmiş gibi görünüyor ve yakında bir toparlanma için yatırımcılar hazırlıklı olmalıdır.

XRP fiyatı son birkaç gündür en iyi fiyat seviyesinde değil. Aşağı yönde itme ve her seferinde aşağı yönde kırılan aylık pivotlarla, Ripple bir destek bulmak için dipte konsolide oluyor.

XRP fiyatı yatay seyrine devam ediyor

Bu hafta kripto para birimlerinde küresel sessiz fiyat hareketi ile birçok yatırımcı, stratejileri doğrultusunda ilerlemek için sağlam giriş noktaları aramak için zaman ayırıyor.

XRP fiyatı dün bu yaklaşımın lehindeydi ve 0,5852 $ güzel bir giriş noktasıydı. Giriş noktası, aylık Destek S1 ile aynı seviyeye düştü ve 27 Haziran’daki işlem seansının en düşük seviyesiydi. Buna, Ripple’ın 0,50 dolar hakkında konuşabilmesinden önceki ilk savunma hatlarından biri olarak düşünün.

Seviye şimdilik tutunacak gibi görünüyor. Dünden kalan mum da sağlıklı görünüyor ve fiyat çok sağlam duruyor. Üst taraftaki gövde yeterince kalın değil, ancak duygudaki bir değişikliği ima edecek kadar sağlam görünüyor. Bu, 0,6263 $ seviyesinin geri alınmasıyla doğrulandı.

XRP fiyatı çift tepe ve daha yüksek dipler yaratıyor, bu nedenle alıcılardan satıcılara doğru baskı yaşanıyor.

Ripple 0,6263 doların üzerine çıkarsa, 0,70 dolara doğru daha fazla yukarı yönlü potansiyel bekleyebiliriz.

XRP/USD daily chart
Kaynak: TradingView

Ripple fiyatı yukarı yönlü sıkışırsa, bu hafta sonuna kadar 0,6263 doların üzerinde kapanıp kapanamayacağını görmek önemli olacak. Bu seviyenin üzerinde bir haftalık kapanış, daha fazla yukarı yönlü potansiyel için çok önemli olacak ve alıcıların fiyatı devraldığını ve daha sağlam bir yükseliş yaşayacağını teyit edecek.

Öte yandan, yukarıda konsolide edememek, bariyerin 0,5852 dolardan yeniden test edilmesiyle daha fazla yan fiyat hareketine yol açabilir. Bu bozulursa, Ripple fiyatının önceki aylardaki S2 desteğine ve 25 Haziran’ın en düşük seviyesine denk gelen 0,55 dolara yükselmesini bekleyin.

Ripple (XRP) fiyatı şu an ne kadar?

XRP
Previous 25
Next 25
#CoinPriceMarketcapChange (24H)

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.