MATIC Fiyat Analizi: 29 Temmuz 2021

MATIC Fiyat Analizi: 5 Mayıs 2021

  • MATIC fiyatı, 0.685 $ ‘dan 0.768 $’ a uzanan bir talep bölgesinde işlem görüyor ve bir sıçrama bekliyor.
  • MRI, düşüş trendinin tersine döndüğünü gösteren bir satın alma sinyali verdi.
  • MATIC, 0.828 $ ‘lık anlık direnç seviyesine % 12’lik bir artış gözlemliyor ancak rallisini 0.872 $’ a kadar uzatabilir.

MATIC fiyatı, 48 saatin altında sert bir düşüş trendi gördü ve bu da onu kritik bir destek engeline itti. Şimdi, alıcıların yeniden canlanması, son dönemdeki yüksek seviyelere doğru yükseliş trendini başlatabilir.

MATIC fiyatı yeni yükselişi başlatmak için hazırlanıyor

4 saatlik grafikte, MATIC fiyatı 0,685 ila 0,768 dolar arasında değişen bir talep bölgesinin derinliklerinde bir destek bulduğunu gösteriyor. Burada satın alma baskısındaki bir artış, Polygon’u bu sınırlamadan çıkarabilir ve yeni bir ralli için zemin hazırlayabilir.

Bu hızlı ilerlemeyi destekleyen, yeşil bir “bir” mum çubuğunu yanıp sönen Momentum Reversal Indicator (MRI) ‘dir. Bu kurulum, bire dört mum çubuğunun yükselişini yansıtır.

Bu nedenle, yatırımcılar satın alma baskısının artmasını bekleyebilirler. Böyle bir senaryoda, Polygon fiyatı şu anki konumundan % 12 artışla 0.828 $ ‘da ilk direnç seviyesine doğru yükselebilir.

Bu engelin aşılması, Polygon’un 0.872 $ ‘a yükseldiğini görebilir.

MATIC fiyatı 0,685 ila 0,872 dolar aralığında kalabilirken, üst sınırın üzerinde belirleyici bir kırılma, tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,94 dolarda yeniden test edilebilir.

MATIC/USDT 4-hour chart
Kaynak: TradingView MATIC/USDT

Yükseliş göstergelerine bakılmaksızın, Polygon fiyatı 0,685 $ ‘ı kırarsa, uzun bir süre bu alanın altında kalır. Yatırımcılar, yükseliş tezinin kısa bir süre için geçersiz kılınmasını bekleyebilirler.

Bu gerçekleşirse, Polygon % 10 oranında 0,618 $ ‘dan talep engeline kayabilir.

fxstreet


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.