Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: 17 Haziran 2021
Litecoin (LTC) Fiyat Analizi: 17 Haziran 2021

Litecoin Fiyat Analizi: 12 Mayıs 2021

Litecoin fiyatı, önemli bir destek bariyerine satışla sonuçlanabilecek düşüş eğilimi gösteriyor. Bu seviyeden bir sıçrama, LTC’yi son dönemdeki yüksek seviyesini yeniden test etmeye itecek gibi görünüyor.

  • Litecoin fiyatı, kısa vadeli düşüş momentumunda %4 düşüşe yol açan bir artış gösteriyor.
  • Acil talep bölgesinin 352.16 $ ‘dan 365.26 $’ a uzanan bir kırılımı %7’lik bir düşüşle sonuçlanacaktır.
  • Yatırımcılar, alıcıların LTC’yi indirimli olarak toplamasını ve %25 artışla 413 $’a yükselmesini bekleyebilir.

Litecoin fiyatının sıfırlanması gerekiyor

4 saatlik grafikte Litecoin, 10 Mayıs’ta 413.46 $ ‘a yükseldikten sonra daha düşük bir tepe oluşturdu. O zamandan beri LTC şu anda işlem yaptığı 380 $’ a %14 düştü. Şimdi, kısa vadeli satış baskısındaki ani bir artış, Litecoin fiyatını 352.16 $ ile 365.26 $ arasında değişen acil talep bölgesine itebilir.

Bu seviyeden bir sıçrama olası görünmektedir, ancak kesin değildir. Bu nedenle, yatırımcılar bu destek alanı konusunda dikkatli olmalıdır.

Bununla birlikte, düşüş ivmesi artmaya devam ederse, LTC 333.52 $ ‘lık bir talep bariyerine kayabilir ve bu da potansiyel bir geri dönüş noktası olarak hizmet edebilir. Bu seviye, 5 Mayıs’ta dirençten desteğe çevrildi ve Litecoin fiyatının daha da yükselmesi için sağlam bir temel sağladı.

12 MaBu nedenle, bu alandaki bir sıçrama, Litecoin fiyatını kabaca% 25 artırarak 413 $ ‘ı yeniden test edebilir. Yükseliş ivmesi devam ederse, LTC,% 127.2 Fibonacci uzatma seviyesine denk gelen 446.32 $ ‘ı etiketlemek için% 8 daha yükselebilir.

LTC/USDT 4-hour chart
LTC / USDT 4 saatlik grafik

Diğer taraftan, 292.65 $ ‘lık bir kırılma, yükseliş anlatısını geçersiz kılacak ve %8’lik bir satıştan 268.69 $’a yükselecek.

fxstreet.com


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.