MATIC Fiyat Analizi: 29 Temmuz 2021

MATIC Fiyat Analizi: Poligon 1 dolara yükselelebilir mi ?

  • MATIC fiyatı, 1 $ seviyesine doğru başka bir koşu için hazırlandı.
  • Boğaların bir kez daha baş aşağı olmak için bu önemli engeli aşması gerekiyor.
  • Yükselen RSI ile azalan bir üçgende çokgen dalgalanır.
  • MATIC/USD Cumartesi günü iki günlük kaybetme serisini durdurdu, ancak boğalar yukarı yönlü momentumdan yoksun görünüyor ve fiyatı 0,75 $ civarında dar bir aralıkta bırakıyor.

MATIC fiyatı, son beş işlem seansında bir miktar dalgalanmaya tanık oldu ve 0.80 $ ‘lık psikolojik bariyerin üzerinde bir kabul bulamadı.

MATIC/USD: Büyük bir yükseliş patlaması için hazır mısınız?

Geçen ay 1.0278 $ ‘lık rekor seviyelere ulaştıktan sonra, MATIC fiyatı rallinin bir bölümünü tersine çevirdi ve alıcılar 0.69 $’ lık bölgede gizlenmeye devam ederken daha düşük bir yükseliş oluşturdu.

Bu fiyat hareketi, yükselen bir kırılmayı onaylamak için gerekli olan 12 saatlik bir mum çubuğunun 0.80 $ ‘ın üzerinde kapanmasıyla azalan bir üçgen şeklini aldı.

Bu seviye, düşen trend çizgisi direncinin ve hafif düşüş gösteren 21 basit hareketli ortalamanın (SMA) birleşimidir.

Kapılar daha sonra haftalık zirvelerin testi için 0.8382 $ ‘dan açılacaktı. Sadece ikincisi hakkında sürekli bir kırılma, 1 $ işaretini yeniden ele geçirmek isteyen alıcıları geri çağırabilir.

Göreceli güç endeksi (RSI) istikrarlı bir düşüşte ancak merkez çizginin üzerinde duruyor ve Polygon boğalarını umutlu tutuyor.

MATIC / USD: 12 saatlik grafik

Bununla birlikte, fiyat 0.80 $ ‘lık güçlü direncin üzerinde bir temel bulamazsa, 0.69 $’ lık üçgen desteğine doğru bir düşüş yönetilemez.

Sonuncusunun ihlali, 0,5707 $ ‘dan yukarı eğimli 50-SMA’nın test edilmesini gerektirebilecek bir üçgen kırılmasını doğrulayabilir.

MATIC boğaları için son savunma hattı, psikolojik seviye olan 0,50 dolarda görülüyor.

fxstreet.com


İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparaanaliz.com sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan da takip edebilir, Telegram kanalımıza abone olarak Bitcoin ve altcoin analizlerimize anında ulaşabilirsiniz.


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance'da işlem yaparken yüzde 20 komisyon indirimi almak için buradan hesap açabilirsiniz.